Natiurmortas pagal Saulių Saladūną

Vaizdas be pavadinimo
Data:2024-02-06
Laikas:17:15
Vieta:Kompiuterių klasė
Adresas:Respublikos g. 14
Panevėžys

Žiemos vakarai puikiai tinka natiurmortams. Ką apie juos mano profesionalai? Tai sužinosite Panevėžio apskrities Gabrielės Petkevičaitės-Bitės viešojoje bibliotekoje. Vasario 6 d. 17.15 val. čia vyks žymaus miesto fotomenininko Sauliaus Saladūno paskaita „Natiurmortas“.

Sakoma, nufotografuoti natiurmortą lengviau negu gyvus padarus. Visgi sukurti gražią nuotrauką nėra paprasčiau. Šis žanras įdomus tuo, kad įvairūs daiktai taip pat gali daug ką papasakoti.

S. Saladūnas kalbės apie natiurmorto atsiradimą – nuo jo pradžios iki šių dienų, tendencijas ir madas. Gausite patarimų, kaip sukurti kalbantį natiurmortą, aptarsite meninę reikšmę nenagrinėjant techninių dalykų.

Panevėžio apskrities G. Petkevičaitės-Bitės viešoji biblioteka šiais metais pradėjo bendradarbiauti su Panevėžio fotografų draugija, visuomenės laukia daugiau susitikimų ir pokalbių fotografijos temomis. Ši paskaita – pirmasis renginys.

Informuojame, kad renginių metu visuomenės informavimo tikslu gali būti fotografuojama ir filmuojama, todėl Jūs galite būti matomi nuotraukose ir vaizdo įrašuose. Renginių nuotraukos ir vaizdo įrašai gali būti skelbiami renginio organizatorių interneto svetainėse ir socialinių tinklų paskyrose bei platinami įvairiose žiniasklaidos priemonėse.