Kviečiame į „EBSCO Publishing“ duomenų bazės nuotolinius mokymus

ebsco-1
Data:2023-12-13
Laikas:12:30
Vieta:Nuotolinis renginys

Mokymuose sužinosite apie EBSCO duomenų bazės paslaugas. Jos skirtos studentams, mokslininkams, bibliotekų specialistams ir visiems besidomintiesiems ir besinaudojantiesiems duomenų bazėmis. Mokymai vyks anglų kalba per „Zoom“ platformą, būtina registracija.

Primename, kad norintiems naudotis duomenų baze iš namų suteikiami slaptažodžiai: kreipkitės el. paštu gitana.uzkureliene@pavb.lt dėl prisijungimo. Nurodykite savo vardą, pavardę bei skaitytojo pažymėjimo numerį. Prisijungimo duomenis Jums išsiųsime elektroniniu paštu.

EBSCO ištekliai muzikos studijoms
Gruodžio 6 d., 12:00 (40 minučių) | Registruotis
Sesijos metu apžvelgsime svarbiausius EBSCO išteklius, naudingus muzikos specialybių studentams. Be duomenų bazių turinio aptarimo, pristatysime turimas el. knygas panašiomis temomis. Sesija baigsis paieškos seminaru EBSCOhost platformoje.

„Flipster“: geriausia skaitmeninių žurnalų prenumeratos platforma bibliotekoms
Gruodžio 7 d., 12:30 (40 minučių) | Registruotis

Mokymų metu apžvelgsime įrankį, skirtą populiarių žurnalų peržiūrai ir skaitymui skaitmenine versija. Pristatysime Flipster platformą iš vartotojo perspektyvos, paaiškinsime prieigos prie prenumeratos taisykles ir patarsime, kaip bibliotekininkai gali susipažinti su perkamiausių knygų pasiūla.

Skaitykite ir atsisiųskite el. knygas į savo telefoną! EBSCO mobilioji programa
Gruodžio 11 d., 11:30 (30 minučių) | Registruotis

Sesija skirta EBSCO Mobile programai. Parodysime, kaip atsisiųsti, prisijungti ir naudoti programą. Peržiūrėsime galimus variantus. Parodysime, kaip lengvai skaityti ir atsisiųsti el. knygas į savo telefoną.

Mikro sesija | Bibliografijos tvarkyklių naudojimas ir bibliografinių duomenų eksportavimas EBSCOhost platformoje
Gruodžio 12 d., 12:00 (20 minučių) | Registruotis

Ar jums kyla sunkumų kuriant mokslinių darbų bibliografiją? Ar nuo minties sukurti citatą skauda galvą? Nežinote, kaip rūšiuoti ir tvarkyti surinktą literatūrą? Šis mokymas skirtas jums!

Nauja! Švietimo šaltinis Ultimate
Gruodžio 13 d., 12:30 (40 minučių) | Registruotis
Sesijos metu apžvelgsime svarbiausius išteklius, esančius 2023 m. birželio mėn. nauja versija išleistoje duomenų bazėje Education Source Ultimate.