Atidaroma suaugusiųjų meno mėgėjų tapybos paroda, kasmet vis brandesnė

Tapyti obelų žiedai
Pradžia:2023-06-06 17:15
Pabaiga:2023-07-03 12:00
Vieta:II a. erdvės
Adresas:Respublikos g. 14
Panevėžys

Birželio 6 d. 17.15 val. bibliotekos II a. ekspozicijų erdvėse atidaroma suaugusiųjų meno mėgėjų tapybos paroda.

Eksponuojami suaugusiųjų tapybos studijos IN (vadovė Irina Nosova) ir Panevėžio dailės mokyklos suaugusiųjų mokinių grupės (mokytojas Ramūnas Grikevičius) tapybos darbai.

Tradicinė suaugusiųjų dailės mėgėjų paroda visuomet pasižymi temų ir stilistikos įvairove: nuo peizažų, portretų iki abstrakcijų, nuo realistiško vaizdo, impresionistinių spalvų paieškų iki ekspresyvių potėpių. Dauguma autorių lanko užsiėmimus ne pirmus metus, tad jau formuojasi individualus braižas ir koloritas.

Dažnas dalyvis rengia savo personalines parodas miesto erdvėse, darbovietėse, dalyvauja tautodailininkų parodose, pleneruose, projektuose. „Smagu stebėti naujai prisijungusių narių savęs atradimo džiaugsmus. Dalis lankytojų nekelia sau ambicingų tikslų, o tiesiog mėgaujasi aliejinės tapybos procesu ir neįkainuojama bendryste“, – sako dailininkė I. Nosova, pati surengusi daug personalinių parodų ir nuolat dalyvaujanti profesionalių menininkų projektuose.

Vadovai supažindina savo mokinius su įvairiomis meno istorijos kryptimis, stiliais, stengiasi ugdyti intelektualų kultūrinio gyvenimo dalyvį. Taip formuojasi tvarus socialinis reiškinys, atliepiantis visapusiškus žmonių poreikius.

Paroda veiks iki liepos 3 d.

Informuojame, kad renginių metu visuomenės informavimo tikslu gali būti fotografuojama ir filmuojama, todėl Jūs galite būti matomi nuotraukose ir vaizdo įrašuose. Renginių nuotraukos ir vaizdo įrašai gali būti skelbiami renginio organizatorių interneto svetainėse ir socialinių tinklų paskyrose bei platinami įvairiose žiniasklaidos priemonėse.