Scenarijaus kūrimo dirbtuvės ir mokymai pradedantiesiems

Vaizdas be pavadinimo
Data:2023-03-27
Laikas:16:00
Vieta:Atvira jaunimo erdvė (AJE)
Adresas:Respublikos g. 14
Panevėžys

Įdomu, kaip gimsta kino ar televizijos scenarijus? Kaip pasakojama scenarijaus istorija ar kuriamas personažas? Galbūt esate tai darę ar norite mokytis? Bibliotekos Atviroje jaunimo erdvėje vyksta Scenarijaus kūrimo dirbtuvių ir mokymų susitikimai. Mokymus veda Andrius, mėgstantis kiną, rašantis scenarijus, norintis suburti scenarijus rašančių ir norinčiųjų išmokti rašyti bendruomenę.

Per susitikimų ciklą bendrausime apie kine ir TV pasakojamas istorijas:

●  Išmoksime Holivude plačiai naudojamos trijų veiksmų scenarijaus struktūros.
●  Personažų kūrimo pagrindų.
●  Istorijos pasakojimo taisyklių.
●  Mokysimės scenarijaus rašymo formato.
●  Darysime įvairius rašymo pratimus, kursime istorijas ir vystysime jas iki scenarijaus.
●  Dirbsime komandoje ir individualiai, kaip tai daro profesionalios rašytojų grupės.
●  Kūryba turi ateiti iš lengvumo, todėl stengsimės sukurti malonią ir lengvą atmosferą, kurioje niekas nėra privaloma. Reikia turėti tik noro ir popieriaus lapą užrašams.

Klubo vadovas trumpai prisistato:

„Esu Andrius. Mėgstu kiną nuo vaikystės. Domiuosi scenarijaus rašymu daugiau nei penkerius metus. Laisvu laiku rašau scenarijus. Gilinuosi į kūrybinį procesą ir stengiuosi atrasti savo rašymo stilių. Noriu suburti scenarijus rašančių ir norinčių išmokti rašyti bendruomenę, kurioje būtų galima kartu kurti, mokytis ir tobulinti savo įgūdžius.“

KADA?
Scenarijaus rašymo klubo „Rakursas“ susitikimai ir temos kovo mėn.: kovo 6 d. 16 val. scenarijaus rašymo dirbtuvės; kovo 13 d. 16 val. filmavimo dirbtuvės; kovo 20 d. 16 val. scenarijaus rašymo dirbtuvės; kovo 27 d. 16 val. filmavimo dirbtuvės.

KUR?
Atviroje jaunimo erdvėje.

KAIP DALYVAUTI?
Būtina registracija, rašykite žinutę Atviros jaunimo erdvės Facebook paskyroje.
Skirta 14–29 metų jaunimui.

Informuojame, kad renginių metu visuomenės informavimo tikslu gali būti fotografuojama ir filmuojama, todėl Jūs galite būti matomi nuotraukose ir vaizdo įrašuose. Renginių nuotraukos ir vaizdo įrašai gali būti skelbiami renginio organizatorių interneto svetainėse ir socialinių tinklų paskyrose bei platinami įvairiose žiniasklaidos priemonėse.