Dalyvauti kviečia jaunimo dainuojamosios poezijos festivalis-konkursas „Mano senas drauge…“

Vaizdas be pavadinimo

Švęsdami 2022-uosius Lietuvos jaunimo metus kviečiame šalies jaunimą veržliai dalyvauti dainuojamosios poezijos festivalyje-konkurse „Mano senas drauge…“, skirtame Elenai Mezginaitei atminti. Jau vienuoliktą kartą rengiamas festivalis, sukaupęs patirtį ir brandą, išaugo į saviraiškos ir kūrybos šventę dalyviams ir žiūrovams.     

Paraiškas teikti gali jaunimas iki 19 m., tiek kaip solistai, tiek kaip ansambliai. Renginys, padėjęs ne vienam jaunajam atlikėjui užkopti į didesnes scenas, gali tapti ir jūsų kūrybinio proveržio vieta!

Apie festivalį-konkursą „Mano senas drauge“

Kuo ypatingas festivalio žanras? Dainuojamoji poezija skatina jaunimą dainuoti lietuvių kalba, skaityti, ieškoti sau artimos minties, emocijos, suprasti žodžio prasmę, išgirsti poetinės kalbos skambesį. 

Vienas iš esminių festivalio leitmotyvų – žinia apie Elenos Mezginaitės kūrybos savitumą, priminimas apie iškiliausią Aukštaitijos regiono poetę, kritikų vertinamą kaip europinio lygio poezijos kūrėją. E. Mezginaitė tapo įkvėpimo šaltiniu ne vienam dainų autoriui ir atlikėjui. Jos tekstus savo dainoms rinkosi kompozitoriai Laimis Vilkončius, Alvydas Jegelevičius, roko grupė  „Hiperbolė“, dainininkas Kastytis Kerbedis, dainuojantys aktoriai Vladas Bagdonas, Kristina Kazlauskaitė, „Keistuolių teatras“, vienas iš žanro pradininkų Alfredas Kukaitis ir kt.

Užpildytą paraišką iki lapkričio 21 d. siųskite el. paštu rasa.majauskiene@gmail.com

Organizatoriai labai prašo net apie ketinimą dalyvauti pranešti kuo anksčiau! Skambinkite tel. 8 688 75 727.

Norinčius susipažinti su poetės kūryba ir pasisemti įkvėpimo festivaliui-konkursui, kviečiame bibliotekose ieškoti E. Mezginaitės kūrybos rinktinės „Mano senas drauge“.

Projektą finansuoja:

LKT_Logotipas   

Informaciniai rėmėjai:

   Jūsų Panevėžys logotipas   Tėvynė logotipas Dienraščio Sekundė logotipas