Pasvalio biblioteka skaitytojus kviečiame į Senjorų klubą!

paasvalys-senjoru-klubas

Pasvalio Mariaus Katiliškio viešoji biblioteka po pertraukos atnaujina populiaraus klubo veiklą ir laukia prisijungiant visų garbaus amžiaus kraštiečių! Klubo vadovė – energingoji Irena Povilionienė, vyresnioji bibliotekininkė.

Prisiminame, kokie nuostabūs būdavo ankstesni klubo susiėjimai, todėl pradėjome planuoti naujas veiklas klubo susitikimams. Kviesime kurti sveikinimą Pasvalio miesto gimtadienio proga, vykti į kelionę, dalyvauti muzikinėse ir poezijos valandėlėse. Raginame prisijungti ir prasmingai, įdomiai leisti laisvalaikį su bendraminčiais. Taip pat visada laukiame užsukant į biblioteką – ne tik pasikeisti knygų, bet ir išbandyti mūsų naujienas, tarp kurių – net masažinės kėdės Kvapų ir ramybės kambaryje!

Kviečiame padrąsinti pažįstamą senolį, garbaus amžiaus vienišą žmogų, kaimyną ar močiutę penktadieniais priešpiet ateiti į biblioteką ir pabūti drauge!

Kitas susitikimas – jau spalio 6, ketvirtadienį, 11 val. Minėsime Tarptautinę pagyvenusių žmonių dieną. Klausysimės koncerto, šnekučiuosimės prie arbatos puodelio, planuosime ateities veiklas. Laukite anonsų!

Pasvalio Mariaus Katiliškio viešosios bibliotekos informacija