Susitikimas su aktoriumi ir dainų kūrėju Dominyku Vaitiekūnu

Aktorius, dainų atlikėjas Dominykas Vaitiekūnas
Dominykas Vaitiekūnas. Fotografas N. Kuzmickas_bw
Data:2022-05-14
Laikas:19:30
Vieta:Konferencijų salė
Adresas:Respublikos g. 14
Panevėžys

Šiais metais „Muziejų naktį“ biblioteka parengė ypatingą susitikimą. Gegužės 14 d. 19.30 val. pasimatyti su kraštiečiais atvyksta aktorius, dainų kūrėjas ir atlikėjas Dominykas Vaitiekūnas.

Dominykas pasidalins, ką jam reiškia būti panevėžiečiu, kodėl jaučia orumą dėl savo praeities bei kodėl kadaise gėdijosi Panevėžio dialekto ir norėjo kuo greičiau sprukti iš miesto. Papasakos apie naujausius savo projektus, pristatys keletą dainų iš naujausios autobiografinės programos „100 AŠ“. 

Dominykas Vaitiekūnas baigęs aktorių-renginių vedėjų kursą Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje. Dalyvauja įvairiuose scenos menų pastatymuose. Pasukęs muzikinio teatro link, aktyviai gilinasi į miuziklo atlikimo subtilumus, specialios miuziklinio dainavimo technikos mokosi Jungtinėje Karalystėje.

Atlikėjas plačiai pažįstamas dėl autorinių muzikinių projektų. Devynerius metus kūrė ir dainavo grupėje „Liūdni slibinai“, 2012 m. pripažintoje geriausia muzikine grupe Lietuvoje. 2017 m. kartu su Vilniaus miesto styginiu ansambliu „Mikroorkéstra“ pristatė pirmąją savo muzikinę pjesę-komediją „Muzikanto (iš)gyvenimo simfonija“. 2021 m. inicijavo muzikinį-socialinį projektą „Mes taip nesitarėme“, kuriame su kitais kūrėjais eksperimentuodami ieško būdų, kaip muziką galima atlikti kartu su klausos iššūkių turinčiais atlikėjais. Projektas vykdomas kartu su Kauno kurčiųjų reabilitacijos centro imituojamosios dainos kolektyvu „Skambanti Tyla“. 

Atlikėjas kuria autorinius muzikinius projektus ieškodamas savitos muzikos ir teatro dermės, savotiškai tęsia Dainos teatro tradiciją. Rengia muzikinius pasakojimo (storytellingo) pasirodymus.

Panevezio-miesto-savivaldybe

Informuojame, kad renginių metu visuomenės informavimo tikslu gali būti fotografuojama ir filmuojama, todėl Jūs galite būti matomi nuotraukose ir vaizdo įrašuose. Renginių nuotraukos ir vaizdo įrašai gali būti skelbiami renginio organizatorių interneto svetainėse ir socialinių tinklų paskyrose bei platinami įvairiose žiniasklaidos priemonėse.