Į biblioteką grįžta tulpių paroda

Daugybė tulpių žiedų
Tulpių žiedai parodoje bibliotekoje 2016 m.
Pradžia:2022-05-13 14:00
Pabaiga:2022-05-14 23:59
Vieta:Atrijaus terasa
Adresas:Respublikos g. 14
Panevėžys

Po dvejų metų pertraukos į biblioteką grįžta pavasariniai žiedai. Gegužės 13 d. 14 val. Atrijaus terasoje atidaroma kolekcininko Janio Salenso (Latvija) išaugintų tulpių paroda.

Septintoji latvių gėlininko ekspozicija bibliotekoje veiks dvi dienas. Lankytojai įvertinti išskirtinių žiedų įvairovę galės iki Muziejų nakties pabaigos – gegužės 14 d. 24 val.

Jau tapo tradicija, kad J. Salensas Bitės bibliotekoje pristato apie 100 tulpių rūšių, o gėlėmis besidomintiems parodos lankytojams negaili naudingų patarimų.

Šiuo metu paties J. Salenso kolekciją sudaro per 500 tulpių rūšių. Ją nuolat pildo įsigydamas daugiausia iš Latvijos, Olandijos selekcininkų, internetu. 

Informuojame, kad renginių metu visuomenės informavimo tikslu gali būti fotografuojama ir filmuojama, todėl Jūs galite būti matomi nuotraukose ir vaizdo įrašuose. Renginių nuotraukos ir vaizdo įrašai gali būti skelbiami renginio organizatorių interneto svetainėse ir socialinių tinklų paskyrose bei platinami įvairiose žiniasklaidos priemonėse.