Senjorų klube – vertingos žinios apie epilepsiją ir pasakojimo meno pamokos

Vyresnio amžiaus vyras ir moteris šypsosi
Data:2022-05-03
Laikas:10:00
Vieta:Konferencijų salė
Adresas:Respublikos g. 14
Panevėžys

Gegužės 3 d. 10 val. bibliotekoje konferencijų salėje vyks Senjorų klubo susitikimas. Veiklūs, aktyvūs miesto senjorai klube išplėtojo savanorystės idėją, kuri puikiai pasiteisino. Pranešimus jie rengia dalindamiesi savo gyvenimiška patirtimi, rasdami visiems aktualių temų, tobulėdami patys ir suteikdami vertingų žinių kitiems.

Šįkart pranešimą „Epilepsija. Ką turime kiekvienas žinoti apie šią ligą?“ skaitys savanorė Vaida Miškinienė. Sukaupusi daug naudingos informacijos apie šią ligą moteris mano, kad būtina žinoti, kaip reikia elgtis tam tikrose situacijose, kaip reikėtų padėti ligoniui.

Pranešimas užims pirmąją susitikimo dalį, o antrojoje senjorai susipažins su pasakojimo edukacija „Akmenų sriuba“, kurią ves bibliotekos darbuotoja Ilona Mažylytė. Pasaulyje gerai žinomas pasakojimo menas vis labiau populiarėja ir Lietuvoje. Bibliotekos darbuotojos turi parengusios net kelias užsiėmimų programas. Pasakojimo metodai padeda kurti saugią, patrauklią erdvę dalyvauti, kurti tarpusavio ryšį, spręsti problemas, mokytis.

Kiekviename klubo susitikime senjorai įdomiai leidžia laisvalaikį, dalinasi jiems rūpima informacija, pasakoja apie savo hobius, aptaria, ką norėtų sužinoti ateityje.

Kviečiame prisijungti į klubą!

Informuojame, kad renginių metu visuomenės informavimo tikslu gali būti fotografuojama ir filmuojama, todėl Jūs galite būti matomi nuotraukose ir vaizdo įrašuose. Renginių nuotraukos ir vaizdo įrašai gali būti skelbiami renginio organizatorių interneto svetainėse ir socialinių tinklų paskyrose bei platinami įvairiose žiniasklaidos priemonėse.