Virtualios realybės atrakcionas Pasvalio bibliotekoje!

vr-pasvalys

„Nežinojau, kad Pasvalio bibliotekoje yra virtualios realybės atrakcionas!“ sakė bibliotekos lankytoja senjorė, pakviesta užsidėti virtualios realybės akinius ir pakeliauti po virtualias džiungles bibliotekos 2 aukšte „Mono ir stereo“ erdvėje veikiančiame virtualios realybės pramogų ir žaidimų kampelyje.

Bibliotekoje apsilankiusiems senjorams virtualios realybės atrakcioną – kelionę po džiungles pristatė bibliotekininkė Vaida Gabrienė.

„Virtualios realybės atrakcionas skirtas naudotis tiek suaugusiems, tiek vaikams. Čia galima žaisti žaidimus ar tiesiog stebėti įspūdingus virtualios realybės vaizdus. Laukiame šeimų, tėvelių, senelių, vaikų.” sakė bibliotekininkė Vaida.

Virtualios realybės eksperimentinis paketas „PIMAX 5K Super“ bibliotekos „Mono arba stereo“ erdvėje (II a.) įrengtas 2021 m. pabaigoje. Tai puiki galimybė susipažinti su virtualia realybe ir dirbtiniu intelektu žaidžiant įvairius pramoginius ir mokomuosius žaidimus. Eksperimentinio paketo įrangą sudaro specialūs virtualios realybės akiniai, rankiniai valdikliai, programinė įranga.

Ateikite ir Jūs, bibliotekos darbo valandomis, į „Mono arba stereo“ erdvę (II a.) išbandyti virtualios realybės galimybes, daugiau sužinoti apie ją, ar tiesiog smagiai praleisti laiką!

Pasvalio Mariaus Katiliškio viešosios bibliotekos informacija