Pasakojimo klubas (Storytelling club)

Renginio plakatas
Data:2023-05-25
Laikas:16:00
Vieta:Atvira jaunimo erdvė (AJE)
Adresas:Respublikos g. 14
Panevėžys

Kviečiame burtis į Pasakojimo (storytelling) klubą Atviroje jaunimo erdvėje. Gegužės mėn. susitikimai vyks 11 ir 25 d. 16 val. Prisijunk!

Pasakojimo menas – puikus būdas įvairiais metodais ir pratimais lavinti savo komunikavimo, viešo kalbėjimo įgūdžius, ugdyti kūrybiškumą bei pabendrauti su bendraminčiais.

Pasakojimo meną daugelis ekspertų laiko kone atskira ateities ekonomikos varomąja jėga. Kai robotai perims bene visus mūsų darbus, tikrąjį mūsų talentą atskleis mokėjimas talentingai pasakoti istorijas. Nuo priešistorinių mitų iki šiuolaikinių veiksmo romanų pasakojimas išlieka unikaliausia žmogiškos veiklos sritimi.

Pasakojimas (storytelling) sėkmingai buria bendruomenes, skatina susirasti draugų ir dalintis su kitais žmonėmis savo asmenine patirtimi, lavina vaizduotę ir kūrybiškumą, leidžia nesijausti vienišiems bei moko gyvenimo vertybių. Tai puikus būdas atrasti savo unikalų balsą gyvenime ir visuomenėje bei stiprinti bendruomeniškumą.

Klubo susitikimai vyks antrą mėnesio ketvirtadienį nuo 16 val. Atviroje jaunimo erdvėje (Respublikos g. 14, Panevėžys). Skirta 14–29 m. amžiaus jaunimui.

Susitikimus veda veiklų jaunimui organizatorė Malvina Zimblienė. Pasakojimo įgūdžių, teorinių ir praktinių žinių ji sėmėsi kursuose „The Village Storytelling“ mokymų centre Škotijoje. Vizitas į „The Village Storytelling“ centrą surengtas bibliotekai įgyvendinant projektą „Tarptautinė kvalifikacija novatoriškoms bibliotekų idėjoms, 3“. Dalyvaujantys jame darbuotojai lankosi ir įgyja žinių pažangiose Europos viešosiose bibliotekose bei mokymų centruose, mokosi teikti įvairių jaunimo ir suaugusiųjų švietimo paslaugų. Projektą finansuoja Švietimo mainų paramos fondas.

Švietimo mainų paramos fondas

Informuojame, kad renginių metu visuomenės informavimo tikslu gali būti fotografuojama ir filmuojama, todėl Jūs galite būti matomi nuotraukose ir vaizdo įrašuose. Renginių nuotraukos ir vaizdo įrašai gali būti skelbiami renginio organizatorių interneto svetainėse ir socialinių tinklų paskyrose bei platinami įvairiose žiniasklaidos priemonėse.