Stebėkite „Jaunųjų kūrėjų tribūnos NEVĖŽIS“ apdovanojimų ceremoniją

Vaizdas be pavadinimo
Data:2022-02-04
Laikas:14:45
Vieta:Nuotolinis renginys

Vasario 4 d. 14.45 val. vyks nuotolinės „Jaunųjų kūrėjų tribūnos NEVĖŽIS“ apdovanojimų ceremonijos premjera. Šiemet jau devintus metus iš eilės jaunuolių kūrybą skatinančio projekto rengėjai apdovanos naujai sužibusius talentus ir sutiks dar spaustuvės dažais kvepiantį jaunimo kūrybos almanachą.

Ceremonijos metu matysime ir girdėsime jaunųjų talentų kūrybą. ,,Sidabrinio Nevėžio“ skulptūrėlėmis bus apdovanoti Metų literatas ir Metų iliustruotojas, o ,,Sidabrinio Nevėžiuko“ nominantai gaus diplomus. Ceremoniją ves poetė Solveiga Ska ir aktorius Evaldas Stokė. Sveikinimo žodį tars Panevėžio miesto meras Rytis Mykolas Račkauskas, bibliotekos direktorė Jurgita Bugailiškienė, projekto sumanytojas ir vadovas Arnas Simėnas.

Iniciatyvos autorių įsitikinimu – visi gimsta kūrėjais. Tik jei ši dovana nėra puoselėjama, laikui bėgant  ji nyksta. Kartais užtenka pamatyti ir padrąsinti pradedantį kurti žmogų, kad jis savimi patikėtų ir išsiskleistų. Tai ir yra pagrindinis „Jaunųjų kūrėjų tribūnos NEVĖŽIS“ tikslas.

„Jaunųjų kūrėjų tribūna NEVĖŽIS“ – bene vienintelis toks projektas Panevėžio regione. Jis sutelkia regiono moksleivius į bendruomenę, kurioje ypatingas dėmesys skiriamas rašytiniam žodžiui ir meniniam vaizdui. Projekto sėkme neabejojama, nes kasmet prie misijos „Pastebėk kuriantį“ prisijungia vis daugiau mokytojų, savo kūrybą pristato vis daugiau moksleivių iš įvairių Panevėžio regiono vietų. Per projekto gyvavimo metus jame dalyvavo daugiau kaip 500 moksleivių, o kai kurie iš jų net kelerius metus iš eilės. Iniciatyvos organizatoriai ir stebėtojai džiaugiasi galimybe matyti, kaip dalyviai auga – kaip keičiasi jų meniniai jutimai, kūrybiniai sprendimai bei stiprėja tikėjimas savimi. 

Pamatykite ir palaikykite kuriantį jaunimą!

Renginys iš projekto „Jaunųjų kūrėjų galimybių tribūna NEVĖŽIS“

Renginį finansuoja:

    Panevėžio miesto savivaldybės logotipas 

Partneriai:

Panevėžio dailės mokykla logo  Vytauto Mikalausko m.m. logo   Dienraščio Sekundė logotipas AINA logoJūsų Panevėžys logotipas   Tėvynė logotipas