Eskizavimo klubo susitikimas

Moteris pieštuku piešia ant popieriaus lapo
Data:2022-05-18
Laikas:16:00
Vieta:Atvira jaunimo erdvė (AJE)
Adresas:Respublikos g. 14
Panevėžys

Eskizavimo klubas – kūrybinio tobulinimosi ir mokymosi klubas, kuriame ne tik kartu augsim, bet ir smagiai leisim laiką. Piešime, dalinsimės piešimo paslaptimis ir tiesiog kalbėsimės nuotaiką keliančiomis temomis.

Gegužės mėn. vyks du Eskizavimo klubo susitikimai Atviroje jaunimo erdvėje.

Gegužės 4 d. 16 val. susitikimo tema „Portretų dirbtuvės“. Visas menas yra apie žmogų arba per žmogų. Būtent dėl to šį kartą piešime portretus. Tai klasikinis žanras, niekada neprarandantis aktualumo.

Gegužės 18 d. 16 val. tema „Medžiagiškumas“. Daug kas piešdami nekreipia dėmesio į paviršius, į faktūras, iš ko jie padaryti. Todėl šį kartą mokysimės pamatyti paviršius, kuo jie skiriasi ir kaip juos panaudoti kūryboje.

Kviečiami tiek įgudę dailininkai, tiek pradedantys eskizuotojai.

Klubo vadovas Giedrius Zaura – jaunosios kartos tapytojas, baigęs tapybos bakalauro ir magistro studijas Vilniaus dailės akademijos Kauno fakultete.

Veiklos skirtos 14–29 metų jaunuoliams.

Informuojame, kad renginių metu visuomenės informavimo tikslu gali būti fotografuojama ir filmuojama, todėl Jūs galite būti matomi nuotraukose ir vaizdo įrašuose. Renginių nuotraukos ir vaizdo įrašai gali būti skelbiami renginio organizatorių interneto svetainėse ir socialinių tinklų paskyrose bei platinami įvairiose žiniasklaidos priemonėse.