Paskaita „Kompetencijų stiprinimas motinystės atostogų metu“

Renginio plakatas
Data:2021-11-25
Laikas:10:30
Vieta:Konferencijų salė
Adresas:Respublikos g. 14
Panevėžys

Lapkričio 25 d. 10.30 val. bibliotekos konferencijų salėje vyks projekto „Veiklios šeimos Panevėžyje renginys“ – paskaita „Kompetencijų stiprinimas motinystės atostogų metu“. Paskaitą ves Panevėžio šeimų bendruomenės „Mamos varom kavos“ įkūrėja Ieva Grigaitė.

Motinystės atostogos – tai ypatingas laikas moters gyvenime. Dėmesio centre atsiduria mažylis ir jo poreikiai, ryšio su juo kūrimas, namų židinio kurstymas. Ką daryti, kad laikas namuose netaptų moters socialinės atskirties priežastimi? Kaip išlikti aktyvia ir motinystės atostogų metu auginti ne tik mažylį, bet ir augti pačiai?

Apie lektorę

I. Grigaitė yra Panevėžio šeimų bendruomenės „Mamos varom kavos“ įkūrėja, VšĮ „Septynios akimirkos“ direktorė, projekto „Galiu mokytis – galiu dirbti“ karjeros specialistė, „Socialinių pusryčių“ idėjos iniciatorė, 4 metų dukrytės mama, aktyvi pilietė ir moteris.

I. Grigaitė baigė vadybos ir verslo administravimo studijas. Sukaupusi daugiau kaip 10 metų vadovavimo versle patirties, iš jų – 3 metus tarptautinės patirties. Ji nuolat tobulinasi įvairiuose seminaruose, mokymuose ir nenustoja kaupti žinių, kuriomis dalinasi su klientais. Į Lietuvą iš užsienio gyventi grįžusi moteris įkūrė nevyriausybinę organizaciją ir veda komandos formavimo mokymus, paskaitas, seminarus, teikia konsultacijas.

Lektorė sako, kad jos nebaugina iššūkiai. Atvirkščiai, jie yra I. Grigaitės didžiausia motyvacija. Pasak jos, darbas su kiekvienu žmogumi yra vertinga pamoka ir neįkainojama patirtis, kaskart nustebinanti netikėtais rezultatais. Lektorei ypač įdomi sritis – socialinių problemų sprendimams nevyriausybinių organizacijų mastu. I. Grigaitės gyvenimo šūkis: „Visada dėmesį telkti ne į problemą, bet į jos sprendimo būdus.“

Registracijos nuoroda: https://forms.gle/CYLWSyHyVXpotRA47

Kviečiame dalyvauti!

Projekto „Veiklios šeimos Panevėžyje“ susitikimai

Bibliotekos logotipas  Panevėžio miesto savivaldybės logotipas 

Informuojame, kad renginių metu visuomenės informavimo tikslu gali būti fotografuojama ir filmuojama, todėl Jūs galite būti matomi nuotraukose ir vaizdo įrašuose. Renginių nuotraukos ir vaizdo įrašai gali būti skelbiami renginio organizatorių interneto svetainėse ir socialinių tinklų paskyrose bei platinami įvairiose žiniasklaidos priemonėse.