Kalėdinė šeimos mugė

Vaizdas be pavadinimo
Data:2021-12-04
Laikas:10:00
Vieta:Konferencijų salė
Adresas:Respublikos g. 14
Panevėžys

Gruodžio 4 d. 10 val. bibliotekos konferencijų salėje veiklios šeimos rengia Kalėdinę šeimos mugę, kurioje bus prekiaujama rankų darbo gaminiais, vyks kalėdinės dirbtuvės, žaidimai mažiausiems ir daug kitų pramogų.

Šventėms artėjant kiekvienas pajunta daugiau bendruomeniškumo, draugiškumo, gerumo, dosnumo. Kalėdos, rodos, pati šeimyniškiausia šventė metuose, kai norisi susiburti, bendrauti, dalintis ir smagiai leisti laiką. Šis susibūrimas bus būtent toks ir daug geresnis!

Mugėje prekybininkai prekiaus šeimos verslo sukurtais rankų darbo gaminiais: papuošalais, kepiniais ir kuo tik širdis geidžia. Renginio metu vyks kūrybinės kalėdinės dirbtuvės, žaidimai ir pramogos patiems mažiausiems su animatorių komanda „Gyvi žaislai“, susitikimas su Kalėdų seneliu ir daug kitų linksmybių.

Programa

10:00–14:00 Prekyba. Šeimos verslo atstovai  bibliotekos I a. erdvėje

11:00–13:00 Mažųjų susitikimas su Kalėdų seneliu ir animatoriais konferencijų salėje

11:00–13:00 Kūrybinės dirbtuvės (Jovita Ivanauskienė):

  • Kalėdinių atvirukų gamyba Menų skaitykloje
  • Kalėdinių dovanų pakavimas Menų skaitykloje
  • Pasigamink DOVANĄ pats – molio keramikos dirbtuvės (Jurgitėlės amatai) Pažinimo erdvėje

13:20–14:00 Labdaros aukcionas konferencijų salėje

Tai geranoriška iniciatyva, kurioje bendradarbiauja Panevėžio apskrities Gabrielės Petkevičaitės-Bitės viešoji biblioteka ir Panevėžio šeimų bendruomenė „Mamos, varom kavos“.

NORINTYS PREKIAUTI, SAVANORIAUTI, REKLAMUOTIS AR PAREMTI renginį, kreipkitės el.p. panevezys.muge@gmail.com arba užpildykite anketą. Vietų skaičius prekiauti ribotas, tad siūlome paskubėti. Prekybos vietos kaina – Jūsų auka labdaringai organizacijai.

Prisidėk ir Tu!


Šis renginys yra projekto „Veiklios šeimos Panevėžyje“ dalis.

Projektą finansuoja

Panevėžio miesto savivaldybės logotipas

Informuojame, kad renginių metu visuomenės informavimo tikslu gali būti fotografuojama ir filmuojama, todėl Jūs galite būti matomi nuotraukose ir vaizdo įrašuose. Renginių nuotraukos ir vaizdo įrašai gali būti skelbiami renginio organizatorių interneto svetainėse ir socialinių tinklų paskyrose bei platinami įvairiose žiniasklaidos priemonėse.