Ebsco seminarai

Ebsco mokymai

EBSCOhost duomenų bazė vėl kviečia prisijungti prie virtualių mokymų. Siūlomos temos:

Spalio 12 d. 11–11.45 val. – EBSCO ištekliai meno studijoms. REGISTRUOTIS.
Šios sesijos metu apžvelgsime EBSCO išteklius, skirtus meno studijoms, bus parodytos svarbiausios duomenų bazės „Art & Architecture Source“ ypatybės.

Spalio 15 d. 13–13.45 val. – EBSCO ištekliai švietimui. REGISTRUOTIS.
„Education Source“ yra didžiausia pasaulyje viso teksto duomenų bazė švietimo klausimais, skirta studentams, profesionalams ir politikos formuotojams.

Spalio 19 d. 12.30–13.15 val. Teisės mokslų šaltiniai. REGISTRUOTIS.
Šis teisinis šaltinis yra viso teksto mokslinė duomenų bazė, skirta teisės studentams. Pateikiama tūkstančių žurnalų administracinės teisės, baudžiamosios teisės, šeimos teisės, intelektinės nuosavybės teisės, draudimo teisės, patentų ir prekių ženklų, vertybinių popierių, mokesčių teisės, prekybos reguliavimo ir dar daugiau sričių visatekstė informacija, rodyklės ir santraukos.

Spalio 20 d. 11.30–12.30 val. Išplėstinė paieška „EBSCOhost“ platformoje. REGISTRUOTIS.
Sesijos metu parodysime, kaip atlikti išplėstinę paiešką naudojant specialiuosius ženklus *, „…“, (…), #,?.

Spalio 26 d. 13–13.40 val. Kaip naudotis el. knygomis, siekiant pagerinti užsienio kalbų įgūdžius? REGISTRUOTIS. Praktiniai mokymai, kurių metu dalyviai išmoks naudotis EBSCO elektroninėmis knygomis internete, atsisiųsti visą elektroninę knygą ar skyrių, kaip naudotis elektroninėmis knygomis išmaniuosiuose įrenginiuose.

Informuojame, kad renginių metu visuomenės informavimo tikslu gali būti fotografuojama ir filmuojama, todėl Jūs galite būti matomi nuotraukose ir vaizdo įrašuose. Renginių nuotraukos ir vaizdo įrašai gali būti skelbiami renginio organizatorių interneto svetainėse ir socialinių tinklų paskyrose bei platinami įvairiose žiniasklaidos priemonėse.