ATŠAUKTAS. Bitės knygų klubas buria skaitymo entuziastus

Knyga ir kavos puodelis
Data:2021-10-12
Laikas:17:15
Vieta:Menų skaitykla
Adresas:Respublikos g. 14
Panevėžys

Džiaugiamės galėdami pranešti, kad šeštąjį sezoną pradedantis Bitės knygų klubas vėl kviečia į gyvus susitikimus bibliotekoje. Čia laukiami visi, kurie neįsivaizduoja gyvenimo be knygų ir prasmingų pokalbių. Pirmasis šio sezono susitikimas vyks rugsėjo 14 d. 17.15 val. bibliotekos Menų skaitykloje.

„Šiandieninis neapibrėžtumas ir pokyčių greitis sukuria protinę, emocinę įtampą ir nesaugumo jausmą, tad mums kaip niekad reikia gyvo nuoširdaus bendravimo, palaikymo ir kasdienybę praskaidrinančių bei praturtinančių knygų. Naują sezoną pradedančiame Bitės knygų klube bendraminčių būryje rinksimės mėnesio knygą, aptarsime didžiausią įspūdį palikusius vasaros skaitinius, generuosime idėjas apie ateities planus ir tiesiog prie arbatos puodelio maloniai bendrausime. Juk esame taip išsiilgę vieni kitų,“ sako energija trykštanti klubo organizatorė Jūratė Baltušnikienė.

Bitės knygų klubo susitikimai vyks kiekvieno mėnesio antrą antradienį.

Taip pat kviečiame prisijungti ir stebėti „Facebook“ Bitės knygų klubo paskyrą: https://www.facebook.com/bitesklubas

Atraskime knygų dovanojamus stebuklus kartu!

Informuojame, kad renginių metu visuomenės informavimo tikslu gali būti fotografuojama ir filmuojama, todėl Jūs galite būti matomi nuotraukose ir vaizdo įrašuose. Renginių nuotraukos ir vaizdo įrašai gali būti skelbiami renginio organizatorių interneto svetainėse ir socialinių tinklų paskyrose bei platinami įvairiose žiniasklaidos priemonėse.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *