„Vasaros knygų fiesta“ lankosi Zarasuose

Renginio „Vasaros knygų fiesta“ plakatas

Jau tradicija tapęs bibliotekos renginių ciklas „Vasaros knygų fiesta“ yra tikras lobynas knygų mylėtojams. Šiais metais virtualių literatūrinių renginių kelias vingiuoja po Panevėžio regioną ir lanko daugelį jo viešųjų bibliotekų. Priešpaskutinis ciklo renginys kviečia pasisvečiuoti ežerų krašto – Zarasų – rajono savivaldybės viešoje bibliotekoje ir sužinoti apie naujausią jų leidinį.

Virtualiame susitikime išvysite Zarasų krašto literatų poezijos rinktinės „Ežerų šneka“ (2019) pristatymą. Leidinį pristatys bibliotekos vyresn. bibliotekininkė renginių organizavimui, režisierė Gražina Karlaitė.

Lietuvos bibliotekininkų draugijos Zarasų skyriaus projektas „Rinktinė „Ežerų šneka“ – zarasiškiams“, kurį parėmė Zarasų rajono savivaldybė, yra skirtas populiarinti Zarasų literatų ir fotografų kūrybą, skatinti bendruomenės skaitymą, sudaryti sąlygas aktyviam kūrėjų, švietimo įstaigų bei nevyriausybinių organizacijų bendradarbiavimui. Projekto dėka buvo išleistas dar vienas, jau ketvirtas, Zarasų krašto literatų kūrybos leidinys, apie kurį daugiau sužinosite stebėdami susitikimo transliaciją.

Stebėkite transliaciją

Linkime įdomių literatūrinių atradimų!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *