Paroda „Panevėžys laiko tėkmėje 2” kvies prisiminti iškiliausias Panevėžio asmenybes

Tapomas tapybos kūrinys
Pradžia:2021-08-04 12:00
Pabaiga:2021-08-31 17:15

Rugpjūčio 4 d. bibliotekos II a. erdvėse pristatoma Panevėžio miesto ir rajono tautodailininkų tapybos darbų paroda ,,Panevėžys laiko tėkmėje 2“, tęsianti 2020 m. pradėtą kūrybos ciklą istorine krašto tema.

Šiais metais daugiausia dėmesio skiriama garbingiausioms Panevėžio istorinėms asmenybėms įamžinti. Darbuose lankytojai atpažins Gabrielės Petkevičaitės-Bitės, Juozo Zikaro, Juozo Miltinio, Donato Banionio, Elenos Mezginaitės ir kitų miestą garsinusių žmonių veidus, pasiners į drobėje įamžintus jų veiklos fragmentus. Parodos eksponatuose atvaizduojamos ir Panevėžio krašto tradicijos, kasdienybė, skiriamas dėmesys tautinėms mažumoms.

Paroda gausi spalvų ir žaismingumo. Kiekvienas iš 26 parodos autorių išsiskiria savita atlikimo technika, stebina  įdomiais pasirinktos temos ar idėjos perteikimo sprendimais bei interpretacijomis.

 Šventinis parodos uždarymas vyks rugpjūčio 31 d. 17. 15 val.

Kviečiame apsilankyti!

Informuojame, kad renginių metu visuomenės informavimo tikslu gali būti fotografuojama ir filmuojama, todėl Jūs galite būti matomi nuotraukose ir vaizdo įrašuose. Renginių nuotraukos ir vaizdo įrašai gali būti skelbiami renginio organizatorių interneto svetainėse ir socialinių tinklų paskyrose bei platinami įvairiose žiniasklaidos priemonėse.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *