Knygos „Šveicarų ir lietuvių pėdsakais“ sutiktuvės

Knygos „Šveicarų ir lietuvių pėdsakais“ viršelis
Data:2021-07-13
Laikas:16:00
Vieta:Konferencijų salė
Adresas:Respublikos g. 14
Panevėžys

Liepos 13 d. 16 val. bibliotekos konferencijų salėje vyks panevėžiečio istoriko, publicisto Juozo Brazausko istorinės apybraižos „Šveicarų ir lietuvių pėdsakais“ pristatymas. Renginys skirtas paminėti Šveicarijos Konfederacijos ir Lietuvos Respublikos valstybių diplomatinių santykių užmezgimo šimtmečiui.

Šventiniame renginyje dalyvaus knygos autorius Juozas Brazauskas, Lietuvos Respublikos Seimo narys, parlamentinės grupės su Šveicarija pirmininkas Arminas Lydeka, Panevėžio kraštotyros muziejaus direktorius dr. Arūnas Astramskas, Šveicarijoje gyvenanti lietuvė Vilija Handshin su vyru Luku Handchin. Susitikimo metu svečiai diskutuos apie Lietuvos ir Šveicarijos santykių raidą, kultūros panašumus ir skirtumus.

Renginio metu bus galima įsigyti knygą „Šveicarų ir lietuvių pėdsakais“. Kaina 10 eurų.

Kviečiame dalyvauti renginyje ir kartu paminėti šią gražią sukaktį!

Renginio transliaciją galėsite stebėti tiesiogiai bibliotekos „YouTube“ kanale.

Informuojame, kad renginių metu visuomenės informavimo tikslu gali būti fotografuojama ir filmuojama, todėl Jūs galite būti matomi nuotraukose ir vaizdo įrašuose. Renginių nuotraukos ir vaizdo įrašai gali būti skelbiami renginio organizatorių interneto svetainėse ir socialinių tinklų paskyrose bei platinami įvairiose žiniasklaidos priemonėse.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *