Kviečiame į susitikimą su rašytoja Sara Poisson

Sara Poisson susitikimas
Data:2021-05-24
Laikas:17:15
Vieta:Konferencijų salė
Adresas:Respublikos g. 14
Panevėžys

Gegužės 24 d. 17. 15 val. susitiksime su skaitytojų pamėgta rašytoja Sara Poisson. Renginyje „Sara Poisson sugrįžta. Pasakys viską, ką galvoja ir net parodys“ autorė atskleis paslapties šydą – papasakos apie kūrybos procesą ir pasidalins įžvalgomis apie gyvenimą. Žiūrovams ji parodys ir keletą daiktų, kurie yra neatsiejami jos kūrybos ir buities atributai. Renginį ves bibliotekos kultūrinių renginių organizatorė, poetė Elvyra Pažemeckaitė.

Tiesioginę renginio transliaciją bus galima stebėti ir bibliotekos „YouTube“ kanale.

Saros Poisson vardas – jau pažįstamas daugeliui lietuviškos literatūros mėgėjų. Autorė yra išleidusi devynias knygas, išmėginusi ne vieną žanrą. Vienodai gerai jos plunksnai paklūsta poezija, eseistika ir proza. S. Poisson novelių rinkinys „Šmogus“ Metų knygos akcijos metu buvo išrinktas į metų geriausių prozos knygų penketuką. Savo tekstuose rašytoja neria į gilesnius, nuoga akimi nematomus vandenis, atidžiai rinkdama detales, išryškindama netikėtus pastebėjimus tarsi bando pasibelsti į skaitytojo pasąmonę. Filosofė, literatūros kritikė Jūratė Baranova yra sakiusi, kad S. Poisson yra ne tik rašytoja, bet ir mąstytoja, filosofė. 

Susitikimo metu rašytojos teirausimės, ar jau atrado savo kūrybai tinkamiausią žanrą, kas yra jos mokytojai ir įkvėpėjai, kokios temos labiausiai jaudina širdį. 

Ateikite ir akimirkai pasinerkite į rašytojos Saros Poisson pasaulį! Renginio tiesioginę transliaciją galėsite stebėti ir iš namų:

Renginys iš projekto „Maža žemėlapyje, didi pasaulyje 3“

LTK-Logotipas  Panevezio-miesto-savivaldybe

Informuojame, kad renginių metu visuomenės informavimo tikslu gali būti fotografuojama ir filmuojama, todėl Jūs galite būti matomi nuotraukose ir vaizdo įrašuose. Renginių nuotraukos ir vaizdo įrašai gali būti skelbiami renginio organizatorių interneto svetainėse ir socialinių tinklų paskyrose bei platinami įvairiose žiniasklaidos priemonėse.