Lietuvos moksleivius kviečia dainuojamosios poezijos festivalis-konkursas „Mano senas drauge…“

Mano senas drauge...

Devintą kartą organizuojamas dainuojamosios poezijos festivalis-konkursas „Mano senas drauge…“, skirtas Elenai Mezginaitei atminti, kviečia aktyviai dalyvauti moksleivius iš visos Lietuvos. Paraiškas teikti gali jaunimas iki 19 m., tiek kaip solistai, tiek kaip ansambliai. Renginys, padėjęs ne vienam jaunajam atlikėjui užkopti į didesnes scenas, gali tapti ir jūsų kūrybinio proveržio vieta!

Festivalio-konkurso etapai

  • Paraiškų pateikimas – iki 2021 m. gegužės 10 d.
  • Konkurso renginys – 2021 m. gegužės 14 d. Panevėžio muzikiniame teatre:
    – 8.30 val. garso repeticija 
    – 10 val. visų dainų autorių ir atlikėjų konkursinis koncertas (visi pasirodymai bus filmuojami)
  • Pagal žiuri įvertinimus sukurtas Laureatų koncerto įrašas bus transliuojamas „YouTube“ platformoje. 

Užpildytą paraišką siųskite el. paštu rasa.majauskiene@gmail.com.

Suskubkite ir teikite paraiškas. Dabar viskas priklauso nuo jūsų, mieli dainų autoriai ir atlikėjai!

Apie festivalį-konkursą „Mano senas drauge…“

Kuo ypatingas festivalio žanras? Dainuojamoji poezija skatina jaunimą dainuoti lietuvių kalba, skaityti, ieškoti sau artimos minties, emocijos, suprasti žodžio prasmę, išgirsti poetinės kalbos skambesį. 

Vienas iš esminių festivalio leitmotyvų – žinia apie Elenos Mezginaitės kūrybos savitumą, priminimas apie iškiliausią Aukštaitijos regiono poetę, kritikų vertinamą kaip europinio lygio poezijos kūrėją. E. Mezginaitė tapo įkvėpimo šaltiniu ne vienam dainų autoriui ir atlikėjui. Jos tekstus savo dainoms rinkosi kompozitoriai Laimis Vilkončius, Alvydas Jegelevičius, roko grupė  „Hiperbolė“, dainininkas Kastytis Kerbedis, dainuojantys aktoriai Vladas Bagdonas, Kristina Kazlauskaitė, „Keistuolių teatras“, vienas iš žanro pradininkų Alfredas Kukaitis ir kt.

Iki malonaus kūrėjų susitikimo!

Projektą finansuoja

LTK Logotipas Panevezio-miesto-savivaldybe

Informuojame, kad renginių metu visuomenės informavimo tikslu gali būti fotografuojama ir filmuojama, todėl Jūs galite būti matomi nuotraukose ir vaizdo įrašuose. Renginių nuotraukos ir vaizdo įrašai gali būti skelbiami renginio organizatorių interneto svetainėse ir socialinių tinklų paskyrose bei platinami įvairiose žiniasklaidos priemonėse.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *