Susitikimas su rašytoja, psichoterapeute Aurima Diliene (Prancūzija)

A. Dilienė
Data:2021-01-14
Laikas:14:00
Vieta:Nuotolinis renginys

Sausio 14 d. 14 val. – susitikimas su rašytoja, gydytoja psichoterapeute Aurima Diliene (Bordo, Prancūzija). Viešnią kalbins bibliotekos redaktorė Virginija Januševičienė. Tiesioginę transliaciją, o vėliau laidos įrašą galėsite matyti bibliotekos „YouTube“ kanale.

Bus pristatoma nauja rašytojos knyga „Privati praktika“, atsakyta į klausimus, kurie rūpi mūsų skaitytojams. Pandemijos metu žmonės darosi jautresni, jiems iškyla įvairių problemų, kurias susitikimo metu aptarsime su gydytoja psichoterapeute A. Diliene. Ji gyvena Prancūzijoje, užsiima gydytojos praktika, rašo knygas ir augina septynis vaikus. Rašytoja – laiminga žmona ir motina tikrai žino receptą, kaip suderinti darbą, kūrybą ir rūpinimąsi šeima.

Knygoje „Privati praktika“ keturių išgalvotų personažų lūpomis autorė pasakoja dažniausiai jos profesineje praktikoje pasitaikančias, daugeliui artimas sunkias situacijas, gyvenimiškas problemas, šeimyninius nesklandumus, asmeninius išgyvenimus.

Konsultacijų metu vykstančios transformacijos įkvėps nenuleisti rankų jau atrodo beviltiškoje situacijoje. Pervargusi mama, savimi nusivylusi moteris, neištikimas vyras ir šeimos trokštanti jauna mergina jums papasakos, kokių veiksmų galima imtis norint pasiekti norimo rezultato. 

Autorė kaip koks lietuviškasis Irvinas Yalomas subtiliai vedžioja skaitytoją vingiuotais psichoterapijos labirintais, ir tuo pat metu nuoširdžiai, atvirai ir betarpiškai dalinasi savo pačios gyvenimiška patirtimi, kasdienybėje patiriamais džiaugsmais ir nusivylimais taip, tarsi kalbėtum su artimu žmogumi, drauge.

Linkime prasmingų įžvalgų!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *