Mokymai „3D spausdinimo pradžiamokslis“

Vaizdas be pavadinimo
Data:2020-11-20
Laikas:15:00
Vieta:Nuotolinis renginys

Lapkričio 20 d. 15 val. ZOOM platformoje vyks mokymai „3D spausdinimo pradžiamokslis“.

Šiais laikais 3D spausdinimas yra viena iš sparčiausiai augančių ir naudojamų technologijų. Turintys daug žinių šioje srityje, gali vėliau įsigyti su tuo susijusią specialybę. Spausdinimas jau yra naudojamas visur – nuo išradimų prototipų kūrimo iki medicinos. 3D technologijos vis plačiau taikomos odontologijoje. Lietuvoje populiarėja dantys, spausdinami 3D spausdintuvu. Todėl mokantiems spausdinti ir projektuoti atsiveria plačios galimybės.

Mokymų tikslas –  išmokti projektuoti, įgyvendinti savo mintis kompiuterių ekranuose ir spausdinimo būdu modelius paversti į tikrus daiktus.

Renginio metu kiekvienas dalyvis galės improvizuoti, kurti norimą modelį, mokytis ir matyti savo progresą. Dalyviai turės galimybę išmokti projektuoti ir ateityje plačiai pritaikyti savo žinias. Mokymų metu sukurti modeliai bus atspausdinti, vėliau juos bus galima atsiimti bibliotekoje.

Būtina registracija!

DĖMESIO. Projekto „Naujųjų medijų laboratorija 2020“ mokymai skirti Panevėžio mieste gyvenantiems, ekonomiškai neaktyviems (bedarbiai, moksleiviai, nedirbantys pagal ilgalaikio, trumpalaikio darbo sutartis) 14–29 metų jaunuoliams. Mokymus ves Povilas Urbaitis. nors dar tik moksleivis, tačiau šiomis technologijomis užsiimantis  jau apie 5 metus. Jis yra vieno iš Panevėžio robotikos klubų vadovas. Povilas yra įsitikinęs, kad įdėjus laiko ir pastangų galima išmokti viską.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *