Grupė DESTINATION koncerte improvizuos žinomų kūrinių temomis

Vaizdas be pavadinimo
Data:2020-09-16
Laikas:17:30
Vieta:Panevėžio dailės galerija
Adresas:Respublikos g. 3
Panevėžys

Rugsėjo 16 d. 17.30 val. Panevėžio dailės galerijoje vyks grupės DESTINATION koncertas: Raimundas Januševičius (gitara), Igoris Švedko (saksofonas), Viktoras Labanauskas (kontrabosas), Tomas Sutkus (mušamieji). Renginys iš Panevėžio apskrities Gabrielės Petkevičaitės-Bitės viešosios bibliotekos projekto „Maža žemėlapyje, didi pasaulyje 2“.

Dažnai žvalgomės į užsienio šalis, ieškodami gerų dailininkų, muzikantų, rašytojų, o nepastebime, kad patys geriausi gyvena ir kuria šalia mūsų.  Juos įvertina pasaulis, tada įvertiname ir mes. Apie grupę DESTINATION to nepasakytum, nes čia groja panevėžiečiai, kuriuos puikiai žino ir savame krašte, ir užsienyje. Gal mažiau žinomas pats grupės pavadinimas, nes dažnai jie koncertuoja solo, susiburia į duetus, trio, groja su įvairiais kolektyvais. Žodžiu, tikri profesionalai.

Grupės muzikantai yra koncertavę Olandijoje, Vokietijoje, Lenkijoje, Švedijoje, Baltarusijoje, Norvegijoje, JAV, Prancūzijoje, Irake ir kitose pasaulio šalyse. Žinoma, daugiausia koncertų jie yra surengę Lietuvoje.

Raimundas Januševičius (gitara), Igoris Švedko (saksofonas), Viktoras Labanauskas (kontrabosas) turi didelį stažą muzikos pasaulyje, tik Tomas Sutkus (mušamieji) neseniai pradėjo savo karjerą. R. Januševičius baigė gitaros studijas Kauno Gruodžio konservatorijoje, dabar dėsto Panevėžio muzikos mokykloje. V.Labanauskas, baigęs kontraboso klasę Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje, dabar savo žiniomis dalijasi Panevėžio muzikos mokykloje, dėsto bosinę gitarą. I. Švedko, baigęs klarneto specialybę Minsko muzikos akademijoje (Baltarusija), groja įvairiais pučiamaisiais, daugiausia klarnetu, daug koncertuoja, dirba Panevėžio muzikinio teatro pučiamųjų instrument orkestre “Garsas”. T. Sutkus –  jaunas muzikantas, daug koncertuojantis, dalyvaujantis džiazo festivaliuose.

Panevėžio dailės galerijoje (Respublikos g. 3) vyksiančiame grupės DESTINATION koncerte skambės improvizacijos žymių kompozitorių kūrinių temomis.

KONCERTAS NEMOKAMAS

Gabrielės Petkevičaitės-Bitės viešosios bibliotekos projektą „Maža žemėlapyje, didi pasaulyje 2“ remia Panevėžio miesto savivaldybė ir Lietuvos kultūros taryba.

LKT_LogotipasPanevezio-miesto-savivaldybe

Informuojame, kad renginių metu visuomenės informavimo tikslu gali būti fotografuojama ir filmuojama, todėl Jūs galite būti matomi nuotraukose ir vaizdo įrašuose. Renginių nuotraukos ir vaizdo įrašai gali būti skelbiami renginio organizatorių interneto svetainėse ir socialinių tinklų paskyrose bei platinami įvairiose žiniasklaidos priemonėse.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *