Klubo „Let‘s talk“ susitikimas

LET'S TALK KLUBAS
Data:2021-12-08
Laikas:12:00
Vieta:Konferencijų salė
Adresas:Respublikos g. 14
Panevėžys

Angliškų pašnekesių klubas „Let‘s talk“ susitinka gyvai kiekvieną trečiadienį 17.15 val. konferencijų salėje.
Nuotoliniai susitikimai – pirmadieniais 17.15 val., trečiadieniais 12 val.

Let‘s talk“ – tai erdvė, kurioje anglų kalba virsta gyvu instrumentu bendrauti. Kam skirti šie užsiėmimai? Visiems, kurie nepaisant begalės pastangų – kursų, vadovėlių ir gramatikos lentelių – vis dar nedrįsta užkalbinti užsieniečio gatvėje. Kurie myli anglų kalbą ir nori, kad ji „neapdulkėtų“ nevartojama. Kurie siekia įtvirtinti tai, ką išmoko kalbos kursuose. Aktualios temos diskusijoms, žaidimai, kūrybinės užduotys kaip mat įpūs teorijai gyvybės.

Ši idėja kilo pastebėjus, kad studentai, kurie demonstruoja puikias žinias klasėje, sutrinka kai tenka angliškai kalbėti gyvenimiškose situacijose, su nepažįstamaisiais. Kalbos klubas leis priartinti kalbą prie realaus gyvenimo. Žmonių įvairovė ir gyvos, nuolat kintančios temos skatina improvizuoti ir augina pasitikėjimą savimi.

Šių susibūrimų metu ne vien patobulinsite anglų kalbos įgūdžius, bet kartu turiningai praleisite vakarą. Kiekvienas susitikimas – tai naujas nuotykis. Žengdamas koja kojon su pasaulio aktualijomis, kalbos klubas kvies diskutuoti, tikrinti savo žinias viktorinose, panirti į kūrybines veiklas.

Tai ne kalbos pamokos, tad susitikimai netiks tiems, kurie nėra niekada mokęsi anglų kalbos. Šio klubo paskirtis – ne mokymas, o praktika. Klube mielai laukiami ir mieste viešintys svečiai iš užsienio. Susitikimų temos orientuotos suaugusiųjų auditorijai.

Daugiau informacijos teiraukitės el. paštu virginija.svediene@pavb.lt klubo moderatorė Virginija.

Maloniai Jūsų laukiame!

Informuojame, kad renginių metu visuomenės informavimo tikslu gali būti fotografuojama ir filmuojama, todėl Jūs galite būti matomi nuotraukose ir vaizdo įrašuose. Renginių nuotraukos ir vaizdo įrašai gali būti skelbiami renginio organizatorių interneto svetainėse ir socialinių tinklų paskyrose bei platinami įvairiose žiniasklaidos priemonėse.