Svarbiausių EBSCO duomenų bazių Academic Search Ultimate ir Business Source Ultimate testavimas

Vaizdas be pavadinimo

Iki 2020 m. liepos 31 d. kviečiame testuoti Academic Search Ultimate ir Business Source Ultimate EBSCO Publishing platformoje.

„Academic Search Ultimate“ yra daugiadisciplininė akademinė duomenų bazė, siūlanti tyrėjams ir studentams didelę viso teksto žurnalų kolekciją zoologijos, antropologijos, astronomijos, biologijos, chemijos, inžinerijos, etninių ir daugiakultūrinių tyrimų, bendrųjų mokslų, geografijos, geologijos, teisės, matematikos, muzikos, farmacijos mokslų, fizikos, psichologijos, religijos ir filosofijos, technologijų, veterinarijos mokslų, moterų studijų ir daugelio kitų.

„Ultimate Business Source“ suteikia studentams ir tyrėjams platesnę ir globalią verslo tyrimų perspektyvą, padedančią sekti verslo tendencijas ir temas visame pasaulyje, prieigą prie tūkstančių viso teksto žurnalų iš Europos, Azijos, Okeanijos ir Lotynų Amerikos. Duomenų bazė papildyta daugiau nei 1 400 viso teksto verslo žurnalų kolekcija. Dalykai apima apskaitą, administravimą, bankininkystę, ekonomiką, finansus, žmogiškuosius išteklius, vadybą, rinkodarą ir t.t.

Jei esate prisijungę prie EBSCO Publishing duomenų bazės, savo paskyrose matysite ir šias dvi testuojamas duomenų bazes.

Nutolusiems vartotojams yra suteikiami slaptažodžiai: kreipkitės el. paštu klausk@pavb.lt dėl prisijungimo. Nurodykite savo vardą, pavardę bei skaitytojo pažymėjimo numerį. Prisijungimo duomenis Jums išsiųsime elektroniniu paštu.
Prisijungimas nutolusiems vartotojams yra čia.