Go žaidimas

Go žaidimas

Visus, besižavinčius Rytų kultūra, kviečiame bibliotekoje išbandyti strateginį, kūrybinį mąstymą skatinantį, kantrybės reikalaujantį žaidimą Go.

Go yra vienas seniausių iki šiol žaidžiamų stalo žaidimų. Manoma, jis atsirado Kinijoje maždaug prieš 3000 metų ir Tolimuosiuose Rytuose jis yra vienas iš keturių kilniųjų menų (kaligrafija, tapyba, muzika ir go). Go į Europą atkeliavo iš Japonijos su olandų ar portugalų pirkliais.

Go kartais lyginamas su šachmatais, bet jis yra kūrybiškesnis, intuityvesnis. Taisyklės labai paprastos, bet norint gerai žaisti, reikės mokytis visą gyvenimą. Susitinkame antradienį Virtualioje grafikos studijoje ir kartu bandysime mokytis bei įvaldyti šį žaidimo meną. Kartą apsilankiusiems ir susipažinusiems su taisyklėmis žaidėjams suteikiama galimybė perkelti žaidimą į virtualią erdvę ir praktikuotis ne tik bibliotekoje.

Pamokos skirtos 14–29 metų jaunuoliams.

Renginių metu visuomenės informavimo tikslu gali būti fotografuojama ir filmuojama, todėl Jūs galite būti matomi nuotraukose ir vaizdo įrašuose. Renginių nuotraukos ir vaizdo įrašai gali būti skelbiami renginio organizatorių interneto svetainėse ir socialinių tinklų paskyrose bei platinami įvairiose žiniasklaidos priemonėse.