Susitikimas su Nijole Koskiene ir knygos „Kanarėlė persike” pristatymas

Nijolė Koskienė ir jos knygos „Kanarėlė persike" viršelis
Nijolė Koskienė ir jos knygos „Kanarėlė persike" viršelis
Data:2020-02-10
Laikas:17:15
Vieta:Konferencijų salė
Adresas:Respublikos g. 14
Panevėžys

Kviečiame į Nijolės Koskienės knygos „Kanarėlė persike” pristatymą, kurio metu autorė pristatys savo naujausią kūrinį.

 „Kanarėlė persike“ – antroji autorės humoreskų knyga, moterų išlikimo vadovo „Špylkos ir šlepetės“  (2018 m.) tęsinys, kuriame galime stebėti, kaip pagrindinė knygos herojė Ieva keičiasi ir atranda, kad jos gyvenimas yra visai ne toks, kokio ji norėtų. Būdama jau brandaus amžiaus ir sveiko proto ji ima brautis iš savo susikurtos komforto zonos laukan į nežinią, lyg į Pažadėtąją žemę, su savimi tempdama ir nieko nenutuokiantį Adomą, mokydamasi patirti gražias ir dažnai nieko nekainuojančias ar lengvai įperkamas būties akimirkas čia ir dabar.

Pagal „Špylkas ir šlepetes“ 2019 metais „Knygos teatras“ pastatė interaktyvų spektaklį.

Apie autorę

Žurnalistė Nijolė Koskienė beveik du dešimtmečius dirbo „Šiaulių krašto“ dienraštyje, kurio šeštadienio puslapiuose ir buvo spausdinamos Ievos istorijos, turėjusios nemažą būrį ištikimų gerbėjų. „Kanarėlė persike“ paremta „Šiaulių krašte“ publikuotais ir visai naujais nutikimais.

Šiuo metu Nijolė Koskienė dėsto kūrybinį rašymą, yra tinklaraštininkė, gyvena vienkiemyje ir stengiasi būti laiminga.

Informuojame, kad renginių metu visuomenės informavimo tikslu gali būti fotografuojama ir filmuojama, todėl Jūs galite būti matomi nuotraukose ir vaizdo įrašuose. Renginių nuotraukos ir vaizdo įrašai gali būti skelbiami renginio organizatorių interneto svetainėse ir socialinių tinklų paskyrose bei platinami įvairiose žiniasklaidos priemonėse.