Susitikimas su Ineza Juzefa Janone ir knygos „Dvigulė lova“ pristatymas

Ineza Juzefa Janonė ir jos rinktinės „Dvigulė lova“ viršelis
Data:2020-01-24
Laikas:16:00
Vieta:Konferencijų salė
Adresas:Respublikos g. 14
Panevėžys

Kviečiame atvykti į susitikimą su rašytoja Ineza Juzefa Janone ir jos rinktinės „Dvigulė lova“ pristatymą.

Dalyvaus knygos autorė poetė Ineza Juzefa Janonė, leidyklos „Homo liber“ vadovas Vilius Gužauskis, redaktorė Onutė Gudžiūnienė, Jurgio Buitkaus literatūrinės premijos laureatė poetė Ona Jautakė, bardas Romualdas Miškinis.

Ineza Juzefa Janonė (tikr. Ineza Janonytė-Buitkuvienė) kaip rašytoja debiutavo 1978 m. apsakymų knyga „Veidas“. Yra išleidusi prozos, poezijos knygų. 1994 m. išleistą kūrinį „Visada su manimi“ autorė vadina autobiografine apysaka, kartu abejodama, ar būtina savo tekstus įvardyti konkrečiu žanru, nes šį kintantį laiką adekvačiai įmanoma išreikšti ne tik proza, bet ir poezija, teisingiau sakant, jų samplaika, dėl ko proza suskamba kaip poezija minimalistine eilute, o poezija prabyla kaip proziškai sodri tikrovė.

Naujoji rinktinė sudaryta iš dar nepublikuotos apysakos „Dvigulė lova“ ir ankstesnėse knygose skelbtų daugiau ar mažiau pakoreguotų tekstų, sutelkiant dėmesį į gana paradoksalią bei prieštaringai vertinamą tikrovę, paženklinant ją poetinio mąstymo antspaudu. Tai nelyginant mąstymo bei jausenos skerspjūvis, atliepiantis platų nuotaikų, išgyvenimų bei minčių spektrą.

Informuojame, kad renginių metu visuomenės informavimo tikslu gali būti fotografuojama ir filmuojama, todėl Jūs galite būti matomi nuotraukose ir vaizdo įrašuose. Renginių nuotraukos ir vaizdo įrašai gali būti skelbiami renginio organizatorių interneto svetainėse ir socialinių tinklų paskyrose bei platinami įvairiose žiniasklaidos priemonėse.