Susitikimas su dr. Austėja Landsbergiene ir knygos „Pradinukų abėcėlė“ pristatymas

Dr. Austėja Landsbergienė ir jos knyga „Pradinukų abėcėlė tėvams ir mokytojams” (nuotraukos iš pradinukuabecele.lt)
Dr. Austėja Landsbergienė ir jos knyga „Pradinukų abėcėlė tėvams ir mokytojams” (nuotraukos iš pradinukuabecele.lt)
Data:2020-01-15
Laikas:18:00
Vieta:Menų skaitykla
Adresas:Respublikos g. 14
Panevėžys

Kviečiame į knygos „Pradinukų abėcėlė tėvams ir mokytojams“, išleistos leidyklos Dvi Tylos, pristatymą ir susitikimą su knygos autore edukologe Dr. Austėja Landsbergiene.

Knygoje „Pradinukų abėcėlė tėvams ir mokytojams“ dr. Austėja Landsbergienė dalijasi įžvalgomis, žiniomis ir patirtimi, kurias įgijo du dešimtmečius dirbdama švietimo sistemoje, pati būdama keturių pradinukų mama, bendraudama su kitais pradinukų tėvais ir nuolat žongliruodama profesiniu bei mamos vaidmenimis. Šioje knygoje rasite arti šimto pradinukų tėvams ir mokytojams aktualių temų, pagardintų autentiškomis istorijomis iš pačios dr. A. Landsbergienės gyvenimo auginant savo vaikus. Iš savo šeimos atsinešusi įsitikinimą, kad mokomės ir turime mokytis visą gyvenimą, kad reikia kaupti patirtis, kuo daugiau keliauti, skaityti ir nuolat plėsti savo galimybių ribas, o svarbiausia – nepailsti svajoti, autorė viliasi, kad „Pradinukų abėcėlė“ bus pagalbininkas tėvams ir atsakys į bent keletą iš begalybės kylančių klausimų. Nuramins. Suteiks vilties. Įkvėps.

Austėja Landsbergienė – socialinių mokslų daktarė, edukologė, kontekstinio ugdymo pradininkė, konsultantė švietimo klausimais, tarptautinių mokyklų tarybos švietimo vertintoja, didžiausio ikimokyklinio ugdymo įstaigų tinklo Baltijos šalyse „Vaikystės sodas“, Karalienės Mortos mokyklos bei „Six Senses“ International Preschool steigėja.

Po knygos pristatymo galėsite įsigyti knygą ir gauti autorės ranka rašytą linkėjimą – nepraleiskite progos!

Ateikite anksčiau, nes sėdimų vietų skaičius ribotas.

Informuojame, kad renginių metu visuomenės informavimo tikslu gali būti fotografuojama ir filmuojama, todėl Jūs galite būti matomi nuotraukose ir vaizdo įrašuose. Renginių nuotraukos ir vaizdo įrašai gali būti skelbiami renginio organizatorių interneto svetainėse ir socialinių tinklų paskyrose bei platinami įvairiose žiniasklaidos priemonėse.