ATŠAUKTA. Eskizavimo klubas: ateik piešti į biblioteką

Data:2020-04-30
Laikas:17:15
Vieta:Virtualios grafikos studija
Adresas:Respublikos g. 14
Panevėžys

Eskizavimo klube tiesiog piešim!

Tai kūrybinio tobulinimosi ir mokymosi klubas, kuriame ne tik kartu augsim, bet ir smagiai leisim laiką.

Veikla bus pritaikyta įvairaus pažangumo nariams. Dar tik bundantiems menininkams siūlome piešimą nuo nulio, kurio metu aiškinsimės esminius piešimo principus, lavinsime riešą ir kūrybišką mąstymą. Pažengusieji galės priimti iššūkius iš vadovo ir sukurti kažką sudėtingesnio, padėti kitiems, dalintis patirtimi. Kartu statysim pastatymus, todėl bus galimybė ne tik piešti bet ir pozuoti. Jei bus noro, darysim parodas ar kitus meninius projektus.

Kai vienoje vietoje daug kuriančių žmonių, idėjos generuojasi greitai, todėl stengsimės išlaikyti laisvą susitikimų formą. Laikui bėgant klubas kis kartu su narių poreikiais, galvosime susitikimų temas, formas ir veiklas.

Klubo vadovas Giedrius Zaura – jaunosios kartos tapytojas, baigęs tapybos bakalauro ir magistro studijas Vilniaus dailės akademijos Kauno fakultete.

Susitikimai vyksta kiekvieną ketvirtadienį Virtualios grafikos studijoje nuo 16 iki 19 val.
Reikia atsinešti reikalingas priemones.

Veiklos skirtos 14–29 metų jaunuoliams.

Renginių metu visuomenės informavimo tikslu gali būti fotografuojama ir filmuojama, todėl Jūs galite būti matomi nuotraukose ir vaizdo įrašuose. Renginių nuotraukos ir vaizdo įrašai gali būti skelbiami renginio organizatorių interneto svetainėse ir socialinių tinklų paskyrose bei platinami įvairiose žiniasklaidos priemonėse.