Adventas – laikas pabūti kartu

Adventas – laikas pabūti kartu

Adventu vadinamas laikotarpis, skirtas pabendrauti su artimaisiais, su visais susitaikyti, susikaupti, skleisti ramybę ir gerumą. Su tokia misija į Smalvų bendruomenės namus rinkosi advento popietės „Kalėdų belaukiant“ dalyviai.

Į popietę susirinko tikrai nemažai žmonių, kuriuos subūrė įdomi veikla – rankų darbo atvirukų gamyba. Šia proga buvo pakviesta atvirukų meno puoselėtoja Danguolė Martinkienė, kuri mielai visiems papasakojo, kaip prasidėjo jos tokia veikla, vėliau parodė, kaip su įvairiais įrankiais ir priemonėmis galima pasidaryti kalėdinių atvirukų. Vyravo susikaupimas, idėjų įvairovė, noras mokytis ir padėti, šiltas ir nuoširdus žodis. O ko daugiau reikia…

Po darbų ant gardaus vaišių stalo esantis advento vainikas pakvietė visus bendram pokalbiui, pabūti kartu. Susėdę ir maži, ir dideli dalijosi įspūdžiais, mintimis, vaišinosi jaunimo paruoštomis vaišėmis, klausėsi adventinių dainų. Lydėdami vieni kitus namo linkėjo gražaus švenčių laukimo.

Šiai popietei lėšos buvo gautos laimėjus projektą pagal Zarasų r. savivaldybės paskelbtą 2.3 priemonę „Remti bendruomeninę veiklą savivaldybėse“. Projekto partneriai: Turmanto seniūnija, Zarasų viešosios bibliotekos Smalvų skyrius, Zarasų kultūros centras, Turmanto rusų bendruomenė.

Jolanta Purvinskienė,
Smalvų vyresn. bibliotekininkė
Nuotraukos autorės