Pauliaus Širono knygos „Laiškai Sodininkui“ pristatymas

P. Šironas
Data:2019-11-18
Laikas:17:15
Vieta:Konferencijų salė
Adresas:Respublikos g. 14
Panevėžys

Bibliotekoje vyks susitikimas su Lietuvos radijo žurnalistu Pauliumi Šironu ir jo knygos „Laiškai Sodininkui“ pristatymas. Knygos autorius – žmogus, turintis tvirtas vertybes, jautrų santykį su gamta. Tuo galėsite įsitikinti ir Jūs.

P. Šironas daugeliui lengvai atpažįstamas – dalyvauja „Poezijos pavasario“ renginiuose, knygų pristatymuose Lietuvos bibliotekose, teatruose, bažnyčiose, veda renginius, įrašinėja radijo ir televizijos laidas. P. Širono veikla įrodo, jog norint būti visapusišku žmogumi, galima derinti racionaliąją ir jausminę puses. Kaip pats teigia, poezija padeda išreikšti kūrybiškąją pusę darbe.

Autorius pristatys savo pirmąją knygą, kurioje apžvelgiama gyvenimo kelionė, ieškant to darnaus ir kilnaus santykio su pasauliu. P. Šironas dalinsis pasakojimais ir atsakys į klausimus, leis pažinti ir pamilti jo kūrybą.

Dalyvaus knygos autorius, skaitovas, žurnalistas Paulius Šironas, knygos leidėjas, literatūrologas Vilius Gužauskis, poetė, filosofė, literatūros kritikė Ieva Rudžianskaitė, literatė Elvyra Pažemeckaitė, arfininkė Viktorija Smailytė.

Nepraleiskite!

Informuojame, kad renginių metu visuomenės informavimo tikslu gali būti fotografuojama ir filmuojama, todėl Jūs galite būti matomi nuotraukose ir vaizdo įrašuose. Renginių nuotraukos ir vaizdo įrašai gali būti skelbiami renginio organizatorių interneto svetainėse ir socialinių tinklų paskyrose bei platinami įvairiose žiniasklaidos priemonėse.