Antrokai mokėsi interaktyviai

Antrokai mokėsi interaktyviai

Zarasų „Santarvės“ pradinės mokyklos II b ir II c klasių mokiniai lydimi mokytojų Birutės Veličkienės ir Irenos Sabaliauskienės antradienio rytą atvyko į Vaikų literatūros skyrių mokytis dalyvaujant interaktyviose veiklose. Tikriausiai daugelis jau žino, kad bibliotekoje galima ne tik skaityti, žiūrėti filmus, žaisti, bet ir mokytis.

Antrokai atėjo pagilinti savo žinių apie vaisius ir daržoves. Moksleiviai pasakojo ką labiau mėgsta – vaisius ar daržoves, ką galima iš jų pagaminti. Atidžiai klausėsi bibliotekininkės sekamos liaudies pasakos apie ropę, skaičiavo ir vardijo jos personažus. Skirstydamiesi vaidmenis, vieni labiau norėjo tapti ropėmis, seneliais, senelėmis, anūkėlėmis, kiti – šuniukais, katinėliais ar pelytėmis. Dar kiti – pasakotojais. Linksmai bežaisdami išrovė visas ropes, kad ir kokios didelės buvo užaugę.

Dalyvių laukė kitas žaidimas-viktorina „Vaisiai ir daržovės“, žaidžiamas su Kinect įranga. Žaidėjai susiskirstė į mergaičių ir berniukų komandas ir žaidė kiekvienas stengdamasis surinkti kuo daugiau taškų. Suskaičiavus surinktus taškus ir paskelbus komandų rezultatus paaiškėjo, kad pirmauja mergaičių komandos. Nors kai kurie komandų nariai šį žaidimą žaidė pirmą kartą, tačiau sėkmė juos lydėjo. 

Pasidžiaugę naujomis patirtimis, rezultatais ir dovanotomis knygomis, kurias būdami bibliotekoje jau pradėjo skaityti, moksleiviai dar spėjo ir pažaisti.

Zina Černovienė,
Zarasų viešosios bibliotekos vyresnioji bibliotekininkė
Nuotraukos Yuri Abrahamyan,
Europos solidarumo korpuso savanorio iš Armėnijos

europos solidarumo korpusas logo