Kviečiame dalyvauti! Fotografijų konkursas „Akimirkos su knyga“

Biblioteka kviečia įvairaus amžiaus gyventojus, turinčius oficialiai pripažintas negalias, dalyvauti fotografijų konkurse „Akimirkos su knyga“ ir tapti 2020-ųjų metų kalendoriaus bendraautoriais. Mes tikime, kad meninė raiška įgalina ir padeda tapti aktyviais kultūrinio gyvenimo dalyviais.

Mėgstate fotografuoti? Mylite knygas? Galbūt per pastaruosius tris mėnesius jūsų foto objektyvas užfiksavo gražių akimirkų su knyga? Jeigu tokių fotografijų dar neturite, ne bėda. Čiupkite fotoaparatą ir leiskitės į foto „medžioklę“, kurios centre puikuotųsi knygos.

Iki spalio 25 d. fotografuokite, išsirinkite iki 3 nuotraukų ir siųskite jas el. paštu irmina.girniene@pavb.lt. Išsiuntę, laukite patvirtinimo.

Atrinktos fotografijos papuoš 2020-ųjų metų kalendorių, o jų autorius apdovanosime vertingais prizais! Laimėtojus skelbsime lapkričio 22 d.

Daugiau informacijos apie konkursą teiraukitės el. paštu irmina.girniene@pavb.lt arba  telefonu +370 673 88422. Konkurso metu fotografavimo meno klausimais galite konsultuotis su profesionaliu fotografu Valdu Somovu el. paštu valdassomovas@gmail.com.

Konkurso nuostatus ir kitą informaciją rasite prisegtukuose.

V 46 priedas Foto konkurso nuostatai

ParsisiųstiKonkurso dalyvio anketa ir sutikimasParsisiųsti

Konkursas organizuojamas įgyvendinant LR kultūros ministerijos finansuojamą priemonę „Aprūpinti bibliotekas socialinės bei informacinės atskirties gyventojų grupėms skirta įranga bei priemonėmis“.