Susitikimas su Leonu Somovu

Leonas Somovas
Data:2019-05-18
Laikas:20:00
Vieta:Konferencijų salė
Adresas:Respublikos g. 14
Panevėžys

Bibliotekoje lankysis visoje šalyje ir už jos ribų puikiai pažįstamas muzikos kūrėjas ir prodiuseris Leonas Somovas.

2008–2017 m. kūrėjas koncertavo kartu su grupe „Leon Somov ir Jazzu“. Garsusis duetas įrašė tokius hitus kaip „Score“, „Phantoms of the Lake“, „Song about Love“, „You don’t know my name“, „Pretender“, „You and me“, „Lower than the Ground“. Grupė koncertavo ne tik didžiausiose Lietuvos scenose, bet ir Didžiojoje Britanijoje, Vokietijoje, Belgijoje, Danijoje, Nyderlanduose ir Airijoje.

Šiuo metu L. Somovas dirba su žinomais Lietuvos menininkais, tokiais kaip Jurga Šeduikytė ir Petras Geniušas. Dalyvauja šiuolaikinio meno projektuose, kuria muziką teatro spektakliams.

Kaip vingiavo žinomo vyro kelias nuo pirmųjų muzikinių eksperimentų iki didžiųjų scenų – tai ir daugiau galėsite sužinoti susitikime.

Renginys vykdomas įgyvendinant projektą „Maža žemėlapyje, didi pasaulyje“.

Susitikim!

Informuojame, kad renginių metu visuomenės informavimo tikslu gali būti fotografuojama ir filmuojama, todėl Jūs galite būti matomi nuotraukose ir vaizdo įrašuose. Renginių nuotraukos ir vaizdo įrašai gali būti skelbiami renginio organizatorių interneto svetainėse ir socialinių tinklų paskyrose bei platinami įvairiose žiniasklaidos priemonėse.