Klubai

Bitės knygų klubas

ŠIUO METU KLUBO VEIKLA NEVYKDOMA

Bitės knygų klubas vienija bendraminčius, kurie mėgsta skaityti ir nori pasidalinti potyriais ir įžvalgomis apie perskaitytas knygas. Susitikimų metu aptariamos pripažintos, kritikų įvertintos knygos, kurias išsirenka patys Knygų klubo nariai. Klubo susitikimus veda energingoji Jūratė Baltušnikienė. Pasak jos, šis klubas skatina skaityti lėtai, atidžiai,  ne „ryti“ knygas, o išgyventi jas. „Klubas ugdo ir narių literatūrinį skonį bei diskusijų kultūrą“ – priduria ji.

Be diskusijų ir literatūrinių protmūšių klube vyksta susitikimai su įdomiais žmonėmis, klubo nariai lankosi edukacinėse programose, vyksta į literatūrines ekskursijas, eina į kino teatrą žiūrėti perskaitytų knygų ekranizacijų.

Klubas renkasi kiekvieno mėnesio antrą antradienį 17.15 val.  bibliotekos Menų skaitykloje.
Daugiau informacijos teiraukitės el. paštu klubai@pavb.lt

Angliškų pašnekesių klubas LET’S TALK

LET’S TALK – tai erdvė, kurioje anglų kalba virsta gyvu instrumentu bendrauti. Užsiėmimai skirti visiems, kurie nepaisant begalės pastangų – kursų, vadovėlių ir gramatikos lentelių – vis dar nedrįsta užkalbinti užsieniečio gatvėje. Čia laukiami ir tie, kurie myli anglų kalbą ir nori, kad ji „neapdulkėtų“ nevartojama. Aktualios temos diskusijoms, žaidimai, kūrybinės užduotys įtraukia, kviečia improvizuoti ir augina pasitikėjimą savimi. Šių susibūrimų metu ne vien patobulinsite anglų kalbos įgūdžius, bet kartu turiningai praleisite vakarą. Kiekvienas susitikimas – naujas nuotykis, nauja tema, naujas iššūkis.

Klubas renkasi kiekvieną trečiadienį 17.15 val. Menų skaitykloje.

Klubo susitikimas.

Daugiau informacijos gauti galite susisiekę su klubo moderatore Virginija el. paštu virginija.svediene@pavb.lt

Senjorų klubas

Senjorų klube buriasi kūrybingi, aktyvūs, veiklūs miesto senjorai. Idėją organizuoti senjorų laisvalaikio pomėgių klubą, kur patys dalyviai taptų ir savanoriais, bibliotekos darbuotojos parsivežė iš Kelno bibliotekos Vokietijoje. Dažnai į pensiją išėjęs žmogus tarsi praranda socialinį identitetą, pasijunta nebereikalingas, o juk galėtų būti atvirkščiai. Daugybė metų darbo ir gyvenimiškos patirties yra turtas, kuriuo verta dalintis.

Susitikimų temos ir veiklos priklauso nuo savanorių fantazijos. Galima rengti kūrybines dirbtuves, muzikines valandėles, paskaitas, diskusijas, protmūšius, poezijos skaitymus – svarbiausia susitikti ir dalintis. Kviečiame visus senjorus įsitraukti į klubo veiklą ir paįvairinti ją savo unikaliais talentais, įvaldytais hobiais.

Daugiau informacijos teiraukitės el. paštu klubai@pavb.lt

Jaunimo knygų klubas

Jaunimo knygų klube burtis kviečia jaunimo pamėgtos knygos, ekranizacijos, žaidimai, diskusijos ir daug kitų netikėtumų. Energija ir džiaugsmu trykštanti Atviros jaunimo erdvės kuratorė Malvina Zimblienė tikina, kad klubas įtraukia net tuos, kurie iki šiol bodėjosi skaitymu.

O jeigu jūs turite įdomių pomėgių ar netikėtų idėjų, susisiekite su mumis ir gal tai taps dar vienu šauniu klubu bibliotekoje!

Klubas renkasi kiekvieno mėnesio paskutinį pirmadienį 17 val. Atviroje Jaunimo Erdvėje.

Daugiau informacijos teiraukitės el. paštu klubai@pavb.lt

Vaikų knygų klubas „Knygų graužikai“

ŠIUO METU KLUBO VEIKLA NEVYKDOMA

Vaikų knygų klubas „Knygų graužikai“ kviečia jaunuosius knygų mylėtojus į skaitymo nuotykį. Jūsų laukia įdomūs knygų aptarimai, kūrybinės užduotys, susitikimai su autoriais, ekskursijos, viktorinos ir daug kitų linksmybių. Bibliotekos savanorės  Mija ir Gaila buria 12–15 metų skaitytojus ir žada daug gerų knygų bei geros nuotaikos.

Klubas renkasi kiekvieno mėnesio trečią trečiadienį 16 val. Vaikų literatūros skyriuje, Respublikos 26–4, II a.

Daugiau informacijos teiraukitės el. paštu vaikai@pavb.lt