„Pažink Panevėžio kraštą“

Žaisdami šį įtraukiantį žaidimą, pasitikrinsite, ką žinote apie Panevėžio, Kupiškio, Pasvalio, Rokiškio ir Biržų krašto istoriją ir kultūrą.

Pažink Panevėžio kraštą žaidimo iliustracija
Žaidimas „Pažink Panevėžio kraštą“

Šių penkių miestų ir rajonų teritorija dar vadinama Panevėžio kraštu arba Panevėžio regionu, nes tai – valstybinio lygmens administracinis teritorinis vienetas Lietuvos šiaurės rytuose, kurio centru laikomas Panevėžys.

Šį žaidimą gali žaisti po vieną ir su draugais. Jis padės smagiai praleisti laiką šeimoje, nes skirtas įvairaus amžiaus žaidėjams. Sukdami laimės ratą ir atsakydami į klausimus, keliausite per Panevėžio regioną, klausysitės legendų, gilinsite žinias.

Jei norite savarankiškai daugiau sužinoti apie istorines ir kultūrines šio krašto įdomybes – pasižvalgykite portale Panevėžio kraštas virtualiai. Ten rasite daug naudingų nuorodų, virtualių parodų, informaciją apie naujausias knygas, skaitmeninį krašto paveldą.

Žaidimas sukurtas įgyvendinant projektą „Panevėžio krašto istorijos ir kultūros virtualios atodangos – III“, kurį finansuoja Lietuvos kultūros taryba.