Informacija ir registracija, Abonementas

Respublikos g. 14, I a.

Tel. (0 45) 46 54 97, el. p. abonementas@pavb.lt

Informacijoje ir registracijoje galite registruotis tapti skaitytojais, Abonemente – skolintis bibliotekos knygas. 

Kaip tapti skaitytoju

Atskirose erdvėse įkurti grožinės ir dalykinės literatūros fondai.

Atvirame grožinės literatūros fonde – lietuvių ir užsienio rašytojų knygos, poezija, knygos vaikams ir paaugliams. Knygų lentyna ukrainiečių kalba. Knygos sudėtos pagal autorius abėcėlės seka.

Atvirame dalykinės literatūros fonde galite savarankiškai rinktis knygas filosofijos, psichologijos, teologijos, sociologijos, politikos, ekonomikos, pedagogikos, gamtos ir gyvybės, technikos ir technologijų, istorijos ir kitomis temomis. Yra 4 darbo vietos lankytojams, viena kompiuterizuota. Veikia belaidis interneto ryšys.

Skolintis knygas iš grožinės ir dalykinės literatūros fondų gali visi registruoti skaitytojai. Dėl užsakytų ir rezervuotų knygų kreipkitės į bibliotekininką Knygų išdavime.

Abonemente skolinamos garsinės knygos negalintiems skaityti įprasto spausdinto teksto.
Paslauga regos ar kitą negalią turintiems asmenims

Savitarna. Knygų pasiėmimas ir grąžinimas. Kopijavimas ir skenavimas. Įkainiai

Grožinę literatūrą užsienio kalbomis – anglų, prancūzų, vokiečių, rusų, kitomis – taip pat žodynus rasite III bibliotekos aukšte.

Knygas iš kitų bibliotekų galima savarankiškai užsisakyti portale www.ibiblioteka.lt, jeigu norimo leidinio nėra bibliotekoje, kurioje skaitytojas yra registruotas. Taip pat dėl paslaugos galite kreiptis į darbuotoją el. paštu tba@pavb.lt arba tel. (0 45) 50 20 36. Ši paslauga neteikiama tarp to paties miesto bibliotekų. Nemokama.