Asociatyviniai testai: ką mūsų pasąmonė sako apie mus?

Šio užsiėmimo metu dalyvių laukia smagūs asociatyviniai susipažinimo žaidimai. Teorinėje dalyje dalyviai susipažins su asociatyvinių testų samprata, rūšimis, istorija ir sužinos įdomių detalių apie testų autorius bei pačių testų taikymą. Praktinėje dalyje galės pasirinkti iš kelių testų, kuriuos norėtų išspręsti. Esant galimybei (priklauso nuo pasirinktos edukacijos trukmės) dalyviai gaus komandinių užduočių. Refleksijos metu aptariamos dalyvių patirtys, psichinės ir emocinės sveikatos, vertybių reikšmingumas ateities pasirinkimams ir savijautai.

Kadangi šiame amžiaus tarsnyje jaunuoliams ypač svarbus savęs pažinimas ir savo tapatybės identifikavimas – šie testai ir ši edukacija jaunimui labai aktuali ir įdomi. Edukacijos metu dalyviai mokysis savistabos ir savęs pažinimo būdų, formuos tinkamą požiūrį į psichinę ir emocinę sveikatą, sustiprins motyvacija siekti žinių bei bus nukreipti į literatūros šaltinius, kuriuose galėtų rasti daugiau informacijos rūpimais klausimais.

Edukacijos metu dalyviai ugdysis šias kompetencijas: kultūrinę, pažinimo, komunikavimo, socialinės, emocinės ir sveikos gyvensenos, kritinio mąstymo.

  • Dalyvių amžius/klasė  6–12 klasė, jaunimas iki 29 metų
  • Grupė  8–30 dalyvių
  • Trukmė  45 min. – 1.20 val.

Vieta: bibliotekos Centriniai rūmai, Respublikos g. 14, Panevėžys. Edukacinė programa yra pritaikoma vesti virtualiu būdu.

Gali būti pritaikyta judėjimo negalią turintiems dalyviams.