„Paslaptys puslapiuose“ žaidimo privatumo politika

Mobiliojoje programėlėje „Paslaptys puslapiuose“ vienas pagrindinių mūsų prioritetų yra vartotojų privatumas. Šiame Privatumo politikos dokumente pateikiama informacija, kurią renka ir fiksuoja „Paslaptys puslapiuose“ ir kaip šią informaciją naudojame.

Jei turite papildomų klausimų ar reikia daugiau informacijos apie mūsų privatumo politiką, nedvejodami susisiekite su mumis.

Bendrasis duomenų apsaugos reglamentas (BDAR)

Esame Jūsų informacijos duomenų valdytojas.

Jei esate Europos ekonominės erdvės (EEE) gyventojas, turite tam tikras duomenų apsaugos teises. Jei norite būti informuoti, kokią asmeninę informaciją apie jus turime, ir jei norite, kad ji būtų pašalinta iš mūsų sistemų, susisiekite su mumis.

Tam tikromis aplinkybėmis turite šias duomenų apsaugos teises:

  • Teisę pasiekti, atnaujinti arba ištrinti informaciją, kurią turime apie jus.
  • Teisę ištaisyti.
  • Teisę prieštarauti.
  • Apribojimo teisę.
  • Teisę į duomenų perkeliamumą.
  • Teisę atšaukti sutikimą.

Trečiųjų šalių privatumo politika

Naudodami programą galite peradresuoti į trečiosios šalies svetainę. „Paslaptys puslapiuose“ Privatumo politika netaikoma kitiems reklamuotojams ar svetainėms. Taigi, norėdami gauti išsamesnės informacijos, patariame susipažinti su atitinkamomis šių trečiųjų šalių skelbimų serverių privatumo
taisyklėmis. Tai gali apimti jų praktiką ir nurodymus, kaip atsisakyti tam tikrų parinkčių.

Galite pasirinkti išjungti slapukus naudodami atskiras naršyklės parinktis. Norėdami sužinoti daugiau informacijos apie slapukų valdymą konkrečiose interneto naršyklėse, ją rasite atitinkamose naršyklių svetainėse.

Mes nesidaliname jokiais duomenimis su trečiosiomis šalimis.

Informacija vaikams

Kita mūsų prioriteto dalis – vaikų apsauga naudojantis internetu. Raginame tėvus ir globėjus stebėti savo vaikų veiklą internete, dalyvauti joje ir (arba) stebėti ir vadovauti.

„Paslaptys puslapiuose“ sąmoningai nerenka jokios asmenį identifikuojančios informacijos iš jaunesnių nei 13 metų vaikų. Jei manote, kad jūsų vaikas pateikė tokią informaciją mūsų svetainėje, primygtinai raginame nedelsiant susisiekti su mumis ir dėsime visas pastangas, kad tokia informacija būtų pašalinta iš mūsų įrašų.

Surinkta informacija

Mobilioji aplikacija „Paslaptys puslapiuose“ nerenka jokių vartotojo duomenų ar informacijos apie vartotoją bei įrenginio informaciją.

Tik internetinė privatumo politika

Mūsų privatumo politika taikoma tik mūsų veiklai internete ir galioja mūsų programėlės naudotojams dėl informacijos, kuria jie dalijasi ir/ar renka „Paslaptys puslapiuose“. Ši politika netaikoma jokiai informacijai, renkamai neprisijungus arba kitais kanalais nei ši programa.

Sutikimas

Naudodamiesi mūsų programa, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir sutinkate su jos sąlygomis.

Su mumis galite susisiekti el. paštu: info@pavb.lt