Pojūčių erdvė

Respublikos g. 14, II a.
Tel. 8 616 19 703, el. p. edukacijos@pavb.lt

Būtina registracija

Pojūčių erdvėPojūčių erdvėErdvėje yra įrengta inovatyvi sensorinė įranga „Penki pojūčiai“. Ši audiovizualinių stimulų technologija leidžia susikurti norimą aplinką, ją valdyti, keisti ir taip stimuliuoti pojūčius, žadinti ar nuraminti emocijas bei mintis. Erdvės lankytojai gali pasirinkti skirtingos spalvos apšvietimą. Pozityviai nusiteikti ar praturtinti vykdomą veiklą padeda pasirenkamas garso takelis, vaizdo projekcijos ar siūlomi vaizdo įrašai, o interaktyvūs ugdomieji žaidimai praturtins mokymosi procesą.

Padėti susikaupti ar įkvėpti kūrybiškai veiklai gali erdvėje esantys burbulų bokštai su plaukiojančiomis žuvytėmis. Skirtingomis spalvomis šviečiantis smėlio stalas ir šviečiantis molbertas Pojūčių erdvės lankytojams suteikia galimybę atskleisti bei lavinti kūrybinius ir meninius gebėjimus.

Pojūčių erdvėje organizuojami individualūs ir įvairioms socialinėms grupėms (iki 8–10 asmenų) skirti užsiėmimai, kurie skatina emocinio intelekto ir socialinių įgūdžių lavinimą, dėmesio sutelkimą ar tiesiog padeda atsipalaiduoti.

6–10 metų amžiaus vaikai šioje erdvėje gali dalyvauti edukacijoje „Mėnulio žemėlapis“.

Individualiems lankytojams bei šeimoms norint rezervuoti apsilankymą Pojūčių erdvėje, būtina išankstinė registracija: tel. 8 616 19 703, el. p. edukacijos@pavb.lt