Pojūčių erdvė

Respublikos g. 14, II a.
Gali lankytis individualūs lankytojai ar šeimos. Veikia pirmadienį–penktadienį 9–18 val. Laiką būtina rezervuoti iš anksto tel. +370 616 19 703 arba el. p. edukacijos@pavb.lt

Pojūčių erdvėje taip pat organizuojami individualūs ir įvairioms socialinėms grupėms (iki 8–10 asmenų) skirti užsiėmimai, skirti emocinio intelekto ir socialinių įgūdžių lavinimui, dėmesio sutelkimui ar tiesiog padedantys atsipalaiduoti. Erdvėje 6–10 metų vaikai gali dalyvauti edukacijoje „Mėnulio žemėlapis“. Į ją būtina išankstinė registracija.

Pojūčių erdvėPojūčių erdvėErdvėje yra įrengta inovatyvi sensorinė įranga „Penki pojūčiai“. Ši audiovizualinių stimulų technologija leidžia susikurti norimą aplinką, ją valdyti, keisti ir taip stimuliuoti pojūčius, žadinti ar nuraminti emocijas bei mintis. Erdvės lankytojai gali pasirinkti skirtingos spalvos apšvietimą. Pozityviai nusiteikti ar praturtinti vykdomą veiklą padeda pasirenkamas garso takelis, vaizdo projekcijos ar siūlomi vaizdo įrašai, o interaktyvūs ugdomieji žaidimai praturtina mokymosi procesą.

Padėti susikaupti ar įkvėpti kūrybiškai veiklai gali erdvėje esantys burbulų bokštai su plaukiojančiomis žuvytėmis. Skirtingomis spalvomis šviečiantis smėlio stalas ir šviečiantis molbertas lankytojams suteikia galimybę atskleisti bei lavinti kūrybinius ir meninius gebėjimus.