Lietuvos duomenų bazės

ELTA

ELTA pirmoji praneša, kokie įvykiai numatomi Lietuvoje, kuo prieš kelerius metus ar šimtmečius konkreti diena buvo svarbi Lietuvai ir pasauliui, ką rašo šalies ir pasaulio spauda. ELTOS žinias ir vaizdus kasdien skelbia portalai, radijo stotys, televizijos, nacionalinės, regioninės ir rajoninės žiniasklaidos priemonės, užsienio naujienų agentūros.

Lietuvos ir užsienio vartotojams rengiamos politikos, verslo, sporto, kultūros žinios lietuvių, anglų, rusų kalbomis, o pranešimai spaudai skelbiami ir visomis kitomis lotyniškų rašmenų kalbomis. Kasdieniai politikos, verslo, kultūros, teisėsaugos, sporto renginiai, fiksuojami miestų vaizdai, peizažai, žmonės, netikėto rakurso išdaigos.

Prie ELTA naujienų prisijungimas yra tik bibliotekoje.

Infolex

Unikali teismų praktikos paieškos sistema, kurioje yra  Lietuvos teisės aktai ir teismų praktikos dokumentai.

Čia galite atlikti LR valstybinių institucijų norminių teisės aktų su visais pakeitimais ir kitų dokumentų paiešką, susipažinti su Lietuvos teismų praktika administracinėse, civilinėse, baudžiamosiose bylose, taip pat Europos Žmogaus Teisių Teismo sprendimais bylose prieš Lietuvą, Europos Teisingumo Teismo dokumentais, Seimo kontrolierių pažymomis ir kt.
Duomenų baze galima naudotis visose bibliotekos skaityklose.
Prisijungimo vardo ir slaptažodžio teiraukitės skaityklų darbuotojų.

Jeigu domina Infolex konkretūs teisės aktai, teismų praktika, užklausas rašykite el. paštu klausk@pavb.lt

 „15min MAX“„Delfi Plius„Verslo žinios“

Šie portalai siūlo itin platų ir profesionalų turinį, apimantį įvairias temas – nuo geopolitikos ar verslo iki pramogų naujienų. Šalia profesionalių šalies žurnalistų parengtų straipsnių, rasite ir užsienio žiniasklaidos gigantų, tokių kaip „The New York Times“ naujienas lietuvių kalba.

Portalais galima naudotis visose bibliotekos skaityklose.
Prisijungimo vardo ir slaptažodžio teiraukitės skaityklų darbuotojų.