Apie kintančią medijų aplinką, jos privalumus ir kylančias grėsmes

Lapkričio 27 d. (antradienį) 10 val. kviečiame į Panevėžio apskrities Gabrielės Petkevičaitės-Bitės viešosios bibliotekos konferencijų salėje vyksiančią viešą paskaitą „Paveldo komunikacija informaciniuose karuose Lietuvoje"

 Kiekvienam iš mūsų svarbu mokėti tiek analizuoti medijų turinį ir įvertinti perduodamus pranešimus, tiek gebėti valdyti tradicines bei skaitmenines technologijas, suvokti savo kaip medijų vartotojo teises ir atsakomybes. 

Paskaitoje sužinosite, kas yra propaganda, kaip ją atpažinti, kaip kultūros paveldas panaudojamas propagandinio naratyvo konstravimui. Jos  metu Vilniaus universiteto Komunikacijos fakulteto profesorius dr. Rimvydas Laužikas pristatys propagandos teoriją ir pasitelkdamas praktinius pavyzdžius paaiškins, kaip netapti informacijos manipuliavimo aukomis, atsirinkti ir vertinti skirtingais kanalais pasiekiančią informaciją bei nustatyti informacijos šaltinio patikimumą.

Paskaitų ciklas vyksta pagal Lietuvos kultūros tarybos dalinai finansuojamą projektą „Skaitmeninių technologijų raštingumas, medijų turinio kritiškumas ir saugumas internete“

kulturos taryba               KF-zenklas-naujas                  pavb