KVIEČIAME Į BIBLIOTEKOS STENDĄ

Rugsėjo 21–23 d. Panevėžio apskrities Gabrielės Petkevičaitės-Bitės viešoji biblioteka dalyvaus EXPO AUKŠTAITIJA 2018 mugėje, „Cido“ arenoje, lankytojams siūlydama įdomiai ir prasmingai praleisti laisvalaikį.

Gabrielės Petkevičaitės-Bitės viešosios bibliotekos stende kviesime dėlioti interaktyvias dėliones, spręsti testus, žaisti žaidimus. Patikrinkite savo žinias apie miestą ir laimėkite prizų.

Pasimėgausite maloniu bendravimu poilsio zonoje ir pasivaišinsite „Stebuklinga avilio arbata“. Smagių netikėtumų pažers „Aklas pasimatymas su knyga“. Kiekvienas pasimatymas intriguoja, o šis bus itin įdomus.

Galėsite susipažinti su nauja virtualia rubrika „Panevėžio veido dėlionė“. Skaitykite iškilių žmonių nuomones apie miestą, klausykite jų įrašų ir patys pasidalinkite savo prisiminimais bei įdomiomis nuotraukomis platformoje „Parašyk apie Panevėžį“.

Šiuolaikiška, dinamiška, įvairi. Atvira žinioms ir idėjoms. Tokia yra Gabrielės Petkevičaitės-Bitės viešoji biblioteka. Visa tai pajusite, atėję į bibliotekos stendą.

Programa

LAUKIAME JŪSŲ