Mylinčio gerumo dovana

Balandžio 7 d. 11 val. Gabrielės Petkevičaitės-Bitės konferencijų salėje kviečiame dalyvauti visuotiniame renginyje „MYLINČIO GERUMO DOVANA“, skirtame PASAULINEI SVEIKATOS DIENAI.

Palinkėkime džiaugsmo, šilumos, dvasinės stiprybės, sveikatos, meilės ir gerovės sau, artimiesiems, draugams, kolegoms ir vienas kitam. Kartu pajuskime mylinčio gerumo meditacijos galias!

Mylinčio gerumo meditacija - tai daugybę šimtmečių taikoma praktika, turinti gilias šaknis įvairiose kultūrose. Ji taip pat taikoma labai efektyviose dėmesingo įsąmoninimo (angl. Mindfulness) praktikose, kurių nauda įrodyta daugybe mokslinių tyrimų.

Renginio metu sužinosite, kas yra dėmesingas įsisąmoninimas, kodėl verta ir kaip jį praktikuoti bei išmoksite keletą efektyviausių pratimų, kuriuos visi kartu ir atliksime.

Mokymus ir praktikas renginio metu praves Lietuvos įsisąmoninimu grįstos psichologijos asociacijos atstovai penkiuose didžiausiuose Lietuvos miestuose. Pradžioje planuojama bendra 20 minučių trukmės įvadinė meditacija, kurią Panevėžyje praves Lina Bagdonavičienė ir Jolanta Ribačevskaitė. Po jos mažesnėse grupelėse meditacines praktikas ir jų aptarimus ves įsisąmoninimu grįstų intervencijų mokytojai-instruktoriai.

Renginys NEMOKAMAS. Daugiau informacijos: www.mylinciogerumodovana.lt

Kviečiame visus norinčiuosius dalyvauti užsiregistruoti į šį renginį paspaudus šią nuorodą.

Registracija nėra privaloma, tačiau užsiregistravusieji el.paštu gaus visą su renginiu susijusią medžiagą, taip pat ir meditacinių praktikų tekstus bei kitą su Mindfulness susijusią naudingą informaciją.

Renginį organizuoja Lietuvos įsisąmoninimu grįstos psichologijos asociacija.