Juozas Miltinis menininkų prisiminimuose

Spalio 30 d. (pirmadienį) 17 val. Gabrielės Petkevičaitės-Bitės viešojoje bibliotekoje konferencijų salėje – susitikimas „Miltinis skulptoriaus Algimanto Vytėno vaizduotėje ir aktorės Dalios Melėnaitės prisiminimuose“.

Tai paskutinis spalio mėnesį vykstančių operatoriaus, filmų kūrėjo Alberto Petrausko video medžiagos peržiūrų-pokalbių „Susitikimai su režisieriumi Juozu Miltiniu“ renginys. 

Aktorė Dalia Melėnaitė – viena mėgstamiausių režisieriaus Juozo Miltinio mokinių, režisieriaus bičiulio filosofo Mato Melėno dukra. Aktorė puikiai pažįstama panevėžiečiams iš jos sukurtų pačių įvairiausių vaidmenų – komiškų, charakterinių, herojinių. Dalia Melėnaitė vaidino ir garsiausiuose režisieriaus Juozo Miltinio spektakliuose – Alisa „Mirties šokyje“, Heda „Hedoje Gabler“ ir kt. Vienas iš paskutiniųjų vaidmenų Juozo Miltinio dramos teatro scenoje buvo Teta Rozalija „Senojo gluosnio pasakojimuose“ (rež. Julius Dautartas, 1997 m.).

Jaunatviškas ir temperamentingas skulptorius Algimantas Vytėnas, kurio sukurti skulptūriniai darbai įsikomponavę įvairiose Panevėžio, Lietuvos ir kitų šalių erdvėse, dalyvaus susitikime ir papasakos pats apie savo bendrystę su režisieriumi Juozu Miltiniu ir jo aktoriais.

Laukiame susitikime!

Iliustracijoje – Algimantas Vytėnas. Miltinis. 1987 (medalis)

Renginius remia: 

LKT ir LRKM logotipai

Panevezio-miesto-savivaldyb-200


Juozo Miltinio palikimo studijų centro informacija