Kviečiame mokytis individualiai

Žmonės geriausiai žinias įsisavina mokydamiesi individualiai. Todėl Gabrielės Petkevičaitės-Bitės viešoji biblioteka rengia individualius mokymus, į kuriuos galima registruotis nuo sausio 7 d.

Elektroninis paštas „GMAIL“
Elektroninio pašto kūrimas, laiškų siuntimas ir gavimas, atsakymo rašymas, laiško persiuntimas, laiškų priedai.

Internetas: interneto telefonija „SKYPE“
Skype paskyros kūrimas, programos paleidimas ir prisijungimas prie paskyros, naujų kontaktų paieška, žinutės, failų siuntimas ir priėmimas, skambinimas su vaizdu.

Radijas ir televizija internete
Išsirinkę mėgstamą radijo stotį jos tiesioginių transliacijų galėsite klausytis internetu.
Nespėjote pažiūrėti žinių, pokalbių laidos per televiziją? Nenusiminkite, šias laidas galite pasižiūrėti internetu, iš LRT, LNK,TV3 archyvo-mediatekos.

Paslaugos internete: pirk pigiau internetu
Ieškote prekių ir paslaugų? Neverta bėgioti po parduotuves, kai internete galime rasti ne tik įvairių prekių katalogus ir kainas, bet ir tų pačių kainų palyginimo įvairiose parduotuvėse svetaines. Nustebsite, kad to paties daikto kainos gali skirtis trečdaliu ar net daugiau.

Pažintis su planšetiniu kompiuteriu
Mokymų metu mokysitės naudotis planšetiniu kompiuteriu su „Android" operacine sistema, susipažinsite su informacijos paieškos galimybėmis, suprasite, kas yra mobiliosios programėlės, kaip jas atsisiųsti ir jomis naudotis, išmoksite prisijungti prie bevielio interneto ir saugiai jame naršyti.

Apie sveikatą internetu
Išmoksite užsiregistruoti internetu pas gydytoją, internete užduoti klausimą gydytojui, atlikti vaistų paiešką, rasti informacijos apie sveikatos paslaugas, pacientų teises ir valstybės teikiamas garantijas.

Socialinis tinklas „Facebook“
Susikursite „Facebook“ paskyrą, išmoksite prisijungti prie „Facebook“ paskyros, pridėti draugus, pažįstamus, parašyti žinutę, nusiųsti failą. Sužinosite apie „Facebook“ privatumą.

Dalyviai privalo turėti kompiuterinio raštingumo pagrindus.

Mokymai vyks sausio 21–31 dienomis pagal išankstinę registraciją.

Registruokitės bibliotekos registracijos tarnyboje (Respublikos g. 14, I a).
Iškilus klausimams, kreipkitės į vyresn. bibliotekininkę Jolantą Gorskienę el. paštu Šis elektroninio pašto adresas yra apausogtas nuo spambots. Peržiūrėjimui reikia įjungti JavaScript. , mob. tel. 8616 19 013.