KNYGŲ KALĖDAS lydi nauja „Pažinimo erdvė“

Jau septintus metus iš eilės skelbiama akcija „Knygų Kalėdos“ – šiais metais visi kviečiami dovanoti knygų SAVO bibliotekai. Gabrielės Petkevičaitės-Bitės viešoji biblioteka taip pat kviečia visus prisijungti prie akcijos, o šeimas, kurioms šių metų „Knygų Kalėdose“ skiriamas ypatingas dėmesys, aplankyti naują PAŽINIMO ERDVĘ bibliotekoje.

„Biblioteka – saugi erdvė visiems, tad šiemet į ją ypač kviečiame šeimas – ateikite su vaikais, sesėmis, broliais, seneliais,“ sakoma „Knygų Kalėdų 2017“ pranešime. Tad džiaugiamės galėdami pakviesti šeimas apsilankyti naujoje „Pažinimo erdvėje“ bibliotekoje, įkurtoje atnaujintoje Informacijos skaityklos erdvėje antrame aukšte.

Čia rasite naujų personalinių kompiuterių, pažintinės literatūros ir edukacinių žaidimų, kurie bus įdomūs ne tik jauniesiems lankytojams, bet ir jų tėveliams ar seneliams. Galėsite įsijausti į tapytojų, dizainerių vaidmenį ir susipažinti su kompiuterinės grafikos pasauliu – išmokti dirbti su grafiniais planšetiniais kompiuteriais.

Šioje nuorodoje – pageidaujamų knygų sąrašas, knygų surinkimo dėžę rasite užsukę į biblioteką (Respublikos g. 14).

Daugiau informacijos www.knygukaledos.lt

Akcija vyksta iki 2018 m. sausio 6 d.

Kviečiame į biblioteką! Ateikite, susipažinkite ir atsiveskite savo šeimą!

Vartotojų aptarnavimo skyriaus informacija